Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

МЕХАНІЗМ БАНКІВСЬКОЇ ГАРАНТІЇ ДЛЯ ФОРВАРДНИХ КОНТРАКТІВ

Що таке банківська гарантія для форвардних контрактів

Механізм Банківської гарантії, що покриває ціновий ризик форвардного контракту на постачання зерна, покликаний нівелювати ризики дефолтів постачальників зерна через цінову кон’юнктуру ринку. Такий фінансовий інструмент убезпечить учасників зернового ринку від ризиків невиконання форвардних контрактів через підвищення цін на зерно в момент фізичного постачання.

 

Окрім того, запровадження такого банківського інструменту дозволить не лише великому агровиробнику, а і малому та середньому, продавати свою продукцію напряму експортерам за форвардними контрактами, слугуватиме гарантією від збитків та оздоровить вітчизняний зерновий ринок, вивівши більшість агровиробників в ранг першокласних компаній.

 

Всі учасники українського зернового ринку виграють від впровадження механізму Банківської гарантії для форвардних контратків, а український зерновий ринок перетвориться з дисконтного в преміальний. Це абсолютна «win-win» стратегія для всього аграрного сектору України. Адже Банківська гарантія для зернових форвардних контрактів зробить кожного виробника, в тому числі малого і середнього, надійним постачальником. Завдяки цьому, Україна отримає кращу ціну на своє зерно на світовому ринку за рахунок зниження ризиків дефолтів за форвардними контрактами.

Буклет

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту