Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Міжнародна морська організація закликала росію дотримуватися міжнародних конвенцій та припинити загрози торговельному судноплавству в Чорному морі

Назад до всіх новин

129-а сесія Ради Міжнародної морської організації (ІМО), яка зібралась в Лондоні, привітала зусилля України із забезпечення свободи та безпеки судноплавства у північно-західній частині Чорного моря та запобігання глобальній продовольчій кризі.
Рада ІМО висловила глибоке розчарування припиненням дії Зернової ініціативи та підтвердила свої вимоги до росії щодо негайного припинення військової агресії та загроз торговельному судноплавству.
Також Рада ІМО застерегла державу-агресора від будь-яких дій, що загрожуватимуть світовій продовольчій безпеці, а також постачанням в Україну продовольства, ліків та предметів першої необхідності.
«Продовольство для мільйонів людей не має бути зброєю в руках держави-агресора проти всього світу. Ані світ, ані Україна не мають і не будуть залежати від бажання рф брати чи не брати участь в Зерновій ініціативі. Разом з партнерами ми шукаємо рішення, щоб продовжити агроекспорт та відновити вільне торговельне судноплавство, бо розуміємо свою відповідальність в забезпеченні продовольчої безпеки світу та міжнародній торгівлі. Рада Міжнародної морської організації визнає право України на вільне торговельне судноплавство. Право, яке нам гарантувало міжнародне морське право. ІМО закликала росію також виконувати свої зобов’язання за морськими конвенціям», — прокоментував Олександр Кубраков, Віце-прем’єр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.
Нагадаємо, рішенням Кабінету Міністрів України створено Фонд у розмірі 20 мільярдів гривень на забезпечення гарантій компенсацій, якщо судна та вантаж отримають пошкодження внаслідок військової агресії рф.
Міжнародна морська організація (ІМО) є спеціалізованою установою ООН, яка регулює міжнародне торговельне судноплавство та відповідає за безпечне судноплавство. До складу ІМО входять 175 країн-членів.

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту