Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Variant Irrigation очолив рейтинг компаній за кількістю реалізованих дощувальних машин

Назад до всіх новин

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко нещодавно повідомив, що на український ринок зрошувального обладнання чекають великі зміни. Один із найбільших гравців на світовому ринку, Valmont Industries Inc, планує розгорнути в Україні виробництво повного циклу — від насосних станцій до дощувальних машин останнього покоління, відомих українським аграріям під брендом Valley. Тепер це буде локалізоване виробництво, що з ймовірністю призведе до зміни структури ринку дощувальних машин.

Latifundist.com запитав, хто сьогодні входить до топ-десятки гравців ринку зрошувального обладнання в Україні. Уточнимо лише, що рейтинг ми склали за підсумками 6 місяців 2021 року, на основі аналізу даних з кількох джерел, включаючи опитування учасників ринку.

Загалом в Україні в парках техніки агропідприємств сьогодні налічується близько 6 тис. дощувальних машин. Цього достатньо для зрошення 600 тис. га, тоді як за оцінками фахівців, зрошення в Україні сьогодні потребує понад 23 млн га земель, з яких постійного зрошення — 18,7 млн ​​га.

Одним словом, український ринок дощувальних машин має і потенціал, і простір для багаторазового зростання. Що, власне, ринок демонструє.

За нашими підрахунками, за підсумками першого півріччя 2021 р. загальна кількість продажів дощувальних машин в Україні перевищила 450 одиниць. При цьому 2021 року рейтинг учасників ринку за кількістю реалізованих дощувальних машин очолив український бренд — Variant Irrigation.

Взагалі, системи зрошення в Україну сьогодні постачають в основному компанії зі США та Європи. Той же Valmont. Проте обидва найбільші українські виробники дощувальних систем — Variant Irrigation і «Фрегат» — входять до ТОП-5 гравців на ринку. А впритул до ТОП-10 примикає китайський бренд RainFine.

Валентин Хорошун, Latifundist.com

Компанія Доля ринку
1 Variant Irrigation 19,0%
2 Valley 18,1%
3 «Фрегат» 15,9%
4 Western Irrigation 14,3%
5 Western Irrigation 14,3%
6 Reinke 5,5%
7 RKD 5,1%
8 Otech 4,9%
9 Bauer 2,2%
10 ECCO PIVOT/T-L Irrigation 0,7%

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2021.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту