Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Контейнерний термінал Мостиська у 2023 році перевалив 122 тис. т зернових

Назад до всіх новин

Компанія «Мостиська драй порт» (відома як «Container Terminal Mostyska») за результатами роботи у 2023 році обробила понад 72,4 тис. TEU контейнеризованих вантажів.

Про це повідомляє пресслужба термінала.

За минулий рік консолідований обсяг обробки генеральних, навалювальних і наливних вантажів контейнерного терміналу «Мостицька» зріс до 286 тис. тонн. З них зернових вантажів 122 тис. тонн, наливних — 62 тис. тонн, генеральних — 35 тис. тонн, а також балк-вантажів — 37 тис. тонн.

За підсумками 2023 року термінал прийняв 36 контейнерів і вивантажив 108 автомобілів.

«Наявність сучасної інфраструктури та обладнання, оптимальне використання виробничих потужностей і професійний підхід працівників дали змогу у 2023 році успішно перевалити через термінал усі заявлені вантажі та встановити особисті рекорди, — каже генеральний директор компанії «Мостиська драй порт» Дмитро Кобзар. — Ми очікуємо поглиблення інтеграції та збільшення вантажопотоку з ЄС, а також підвищення рівня контейнеризації».

Основне зростання перевалювання припало на друге півріччя й далі динамічно набирало обертів. Переважно вантажі йшли до країн Азії, через європейські порти, а також до Польщі, Італії та Німеччини.

Причиною зростання обсягів перевалювання вантажів насамперед стала переорієнтація морських ліній і налагодження роботи через порти Польщі. Також одним із чинників збільшення обсягів став розвиток виробничих потужностей, надання нових послуг і високий рівень сервісу.

https://elevatorist.com

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту