Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

“КЕРНЕЛ” ПРИДБАВ СУДНО НА 50 ТИС. ТОНН ДЛЯ ЕКСПОРТУ ЗЕРНА

Назад до всіх новин

“Кернел”, одна з найбільших українських агропромислових груп, придбала третє судно для постачань на експорт зерна вантажопідйомністю понад 50 тис. тонн, повідомила пресслужба агрохолдингу у Facebook.

“Придбали нове судно Rotterdam Pearl V, здатне експортувати понад 50 тис. тонн зернових. Тепер наш флот налічує вже три судна, які сумарно можуть експортувати близько 100 тис. тонн зернових і 20 тис. тонн соняшникової олії на місяць”, – наголошується в повідомленні.

У компанії додали, що продовжують інвестувати в розширення можливостей морської логістики для української агроіндустрії.

“Наш власний флот уже понад рік забезпечує український експорт до країн Середземномор’я та Північно-Східної Атлантики і дає змогу управляти витратами по всьому логістичному ланцюгу. Розвиток власного судноплавства, зокрема, не змушує нас фіксувати тоннаж з ринку, що невигідно в період завищених фрахтових ставок під час воєнного стану”, – наголошується в повідомленні.

Агрохолдинг “Кернел” до війни посідав перше місце у світі за виробництвом соняшникової олії (близько 7% світового виробництва) та її експортом (близько 12%). Є одним з найбільших виробників і продавців бутильованої олії в Україні. Крім того, займається вирощуванням агропродукції та її реалізацією.

Чистий прибуток “Кернела” за 2023 ФР склав $299 млн, тоді як попередній рік компанія завершила з чистим збитком $41 млн. Виручка агрохолдингу за 2023ФР скоротилася на 35% – до $3,455 млрд, проте EBITDA зросла в 2,5 раза – до $544 млн.

https://open4business.com.ua

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту