Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Кернел значно збільшив переробку соняшника та обсяги експорту у другому кварталі 2024 ФР — звіт

Назад до всіх новин

У другому кварталі 2024 фінансового року агрохолдинг «Кернел» переробив 811 тис. т насіння соняшнику, що на 24% більше, ніж в аналогічний період минулого року.

Про це йдеться у звіті компанії за другий квартал 2024 ФР.

Продажі соняшникової олії зросли на 13% порівняно з аналогічним періодом минулого року, перевищивши 388 тис. т завдяки значним обсягам переробки насіння соняшнику та підтримці кількох доступних варіантів експортної логістики, включаючи глибоководні порти українського Чорного моря. Продажі бутильованої соняшникової олії склали 6% від загального обсягу реалізації.

«Використовуючи тимчасовий коридор для комерційного судноплавства, створений ВМС України, «Кернел» зміг збільшити пропускну спроможність експортного терміналу в 11,2 рази порівняно з попереднім кварталом до 1 805 тис. т у жовтні-грудні 2023 року. Цей обсяг охоплює перевалку зерна, соняшникової олії та соняшникової макухи, а також включає послуги з перевалки, надані третім особам (65 тис. т)», — йдеться у звіті.

Обсяг експорту зерна з України зріс у 8,4 рази порівняно з попереднім кварталом у другому кварталі 2024 ФР, сягнувши 1,7 млн т.

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту