Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА вітає продовження дії Чорноморської зернової ініціативи ще на 120 днів.

Назад до всіх новин

Українська зернова асоціація вітає рішення продовжити дію «зернової ініціативи» ще на 120 днів.

Про таке рішення повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він також вислови слова вдячності Генеральному секретарю ООН Антоніу Гуттерішу та президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану, а також всім країнам-партнерам за спільні зусилля для продовження «зернової ініціативи».

Як зазначив Кубраков, це означає, що Україна продовжує експортувати через три морські глибоководні порти свою агропродукцію.

Разом з тим, наголосив Олександр Кубраков, головним викликом є пришвидшення інспекційних перевірок в Туреччині.

«Це дозволить світу отримати ще більше українськоі агропродукціі. Також продовжуємо роботу над долученням до Зернової ініціативи портів Миколаївщини та розширення номенклатури вантажів. Україна була і залишається міцно вбудованою в світову економіку та ринки. Можливість експортувати більше дозволить зняти інфляційні ризики, а як наслідок і соціальну напругу у багатьох країнах світу», – підкреслив віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.

УЗА переконана, що для покращення світової продовольчої безпеки та стабільної роботи української зернової галузі, світове співтовариство повинно добиватися відновлення вільного судноплавства в Чорному морі і не дозволяти росії поводитися в Чорному морі наче це її внутрішнє озеро. Чим швидше світове співтовариство відновить вільне судноплавство в Чорному морі, то швидше зникнуть ризики та виклики для продовольчої безпеки світу, спричинені агресією росії.

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту