Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА стосовно проваленого законопроекту щодо допуску приватної тяги (ВІДЕО)

Назад до думок експертів

УЗА наполягає на вирішенні логістичних проблем транспортування зерна та звертає увагу на готовність експертів УЗА допомогти у покращенні роботи залізниці. Аграрії як ніхто гостро відчувають проблеми залізниці, а тому звератємось до Володимира Омеляна, Євгена Кравцова – не дайте захлинутись аграрній галузі України. Покращення роботи ПАТ «Укрзалізниця» потрібні вже сьогодні.

Верховна Рада провалила законопроект №7316 “Про залізничний транспорт України”, що передбачав лібералізацію залізничного транспорту та, зокрема, допуску приватної тяги.

Документ дозволив би адаптувати законодавство України у відповідність з основним положеннями законодавчих актів ЄС в сфері залізничного транспорту та вирішити низку проблемних питань перевезення залізницею.

Нагадаємо:

Ввечері 18 жовтня 2018 року Верховна Рада провалила законопроект №7316 “Про залізничний транспорт України”, що передбачав лібералізацію залізничного транспорту та, зокрема, допуску приватної тяги.

За те, щоб затвердити документ у першому читанні, віддали голоси лише 202 депутати. Після цього проект кілька разів ставили на голосування про повернення до розгляду, однак мінімально необхідних 226 голосів він не набрав.

Не набрала також підтримки і пропозиція про направлення законопроекту назад депутатам на доопрацювання – “за” лише 215 голосів.

 

 

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту