Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

«Трансшип» обробив 94% вантажів порту «Усть-Дунайськ» у 2021 році

Назад до всіх новин

ТОВ «Краншип», підрозділ групи компаній «Трансшип», у 2021 році обробило у портопункті Кілія морського порту «Усть-Дунайськ» 60,5 тис. тонн зернових, забезпечивши перевалку 94% від усього вантажопотоку порту. Про це повідомила прес-служба «Трансшипу».

За підсумками 2021 року вантажообіг порту «Усть-Дунайськ» збільшився у 2,6 разу та становив 64,3 тис. тонн. Групою компаній «Трансшип» перероблено 94% від усього вантажопотоку. Зокрема, перевалка зернових у портопункті Кілія становила 60,5 тис. тонн”, — вказала прес-служба.

Всі завантажені зернові вантажі були відправлені каботажними суднами на рейди українських морських портів і перевантажені на великотоннажні судна, звільнивши тим самим дороги від понад 2,4 тис. одиниць великовантажного автотранспорту.

У повному обсязі сплачені податки державі та до місцевого бюджету, у фінансових відносинах з ДП «МТП Усть-Дунайськ» та філією АМПУ не тільки відсутні суперечки та недоплати, а й найчастіше ми авансуємо ДП, яке перебуває у складному фінансовому становищі”, — зазначив голова групи компаній «Трансшип» Андрій Іванов.

Крім того, ведуться роботи зі створення альтернативного пункту навантаження на 40 км Дунаю з метою прибрати з вулиць Кілії великовантажний автотранспорт, вивільнити єдиний причал Кілії для більш вигідних та «чистих» з погляду екології генеральних вантажів. А також здійснюється робота із залучення постійного вантажопотоку генеральних вантажів у значних обсягах вже з 2022 року.

Підрозділ «Краншип» групи компаній «Трансшип» з 2017 року є портовим оператором у порту «Усть-Дунайськ», виконуючи завантаження суден у портопункті Кілія.

«Трансшип груп» — міжнародна група морських компаній, що працюють у 10 країнах, а також лідер з обробки вантажів на рейді в Азово-Чорноморському басейні. В останні роки група почала розвивати власний зерновий напрямок. У 2021 році група компаній «Трансшип» перевалила понад 1,2 млн тонн вантажів на рейдах портів великої Одеси та Миколаєва. У тому числі понад 300 тис. тонн було перевезено річками України.

https://ports.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2023.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту