Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

ARIA Commodities DMСС відкриває представництво в Україні

Назад до всіх новин

ARIA Commodities DMCC рада оголосили про відкриття своїх новітніх офісів в Чорноморському регіоні, очолюваних високопрофесійною командою зі штаб-квартирою в Києві. Компанія, також, найняла добре відомих професіоналів галузі для роботи в своєму ростовському офісі в Росії, повідомляє УкрАгроКонсалт з посиланням на ARIA Commodities DMCC.

ARIA Commodities має представництво з офісами в Лондоні, Цюріху, Канзасі, Сінгапурі і незабаром в Австралії, що забезпечує значні можливості для створення і розподілу в області фінансування, торгівлі, виробництва і розподілу товарів. ARIA Commodities DMCC, штаб-квартира якої знаходиться в Дубаї, має інтерес щодо зернових, олійних культур, харчових продуктів та нафтохімії.

Швидке зростання ARIA Commodities частково пояснюється її унікальною моделлю фінансування, яка, поєднуючи управління активами і досвід фізичної торгівлі, дозволяє інституціональним інвесторам генерувати потоки доходу, прив’язані до індексів і забезпечені активами. Створення сильної команди в Чорноморському регіоні дозволяє інвесторам отримати безпрецедентний досвід в торгівлі і міжнародних продажах. Київський і Ростовський офіси очолюють Олег Левченко в Києві і Денис Лунов в Ростові-на-Дону.

У найближчі тижні ARIA Commodities DMCC відкриє офіси в Австралії і Мехіко, маючи вже встановлену присутність в США в рамках своєї діяльності в Канзасі.

Олег Левченко, директор ARIA COMMODITIES UKRAINE і голава Black Sea Trading, підтвердив, що пріоритетами групи є інтеграція діяльності по створенню і експорту чорноморського зерна в Україні та Росії, а також створення інфраструктури в регіоні, посилення своєї присутності в ланцюжках поставок, як щодо логістики, так і щодо походження. Київський офіс ARIA COMMODITIES UKRAINE, який відповідає за управління торгівлею і пов’язані з цим питання в регіоні, очолює Тетяна Якімкова і її команда, що має багаторічний досвід в торгівлі товарами в деяких з найбільших компаній, що діють в регіоні.

УкрАгроКонсалт

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2023.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту