Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

В Києві відбудеться Перший Український Зерновий Саміт

Назад до всіх новин

Українська зернова асоціація за сприяння усієї зернової спільноти організовує важливу подію року – Перший Український Зерновий Саміт, на якому перші особи міністерств та відомств, а також компаній-лідерів зернового ринку України проаналізують попередні виклики та сформують майбутнє розвитку зернової галузі України на найближчу перспективу. Зерновий саміт відбудеться 22 лютого 2022 року в конференц-залі столичного готелю Premier Palace.

Дата проведення саміту обрана не випадково, адже наприкінці лютого- на початку березня, перед початком весняної посівної кампанії, гостро постає питання викликів майбутнього сезону, і доволі складно віднайти відповіді на них самотужки. Виправити цю ситуацію повинен Український Зерновий Саміт, який покликаний надати майданчик, на якому зернова спільнота разом сформує бачення майбутнього зернового ринку.

Тематика заходу зосередиться винятково на зерні, яке поєднує різні сектори економіки України, є основою аграрної галузі країни (яка формує близько 10% ВВП країни) та забезпечує близько 45% від українського агроекспорту. Зокрема, на Зерновому Саміті обговорюватимуть важливі та актуальні для українського зернового ринку теми, а саме майбутній розвиток української зернової галузі, світові тенденції розвитку торгівлі зерном, фітосанітарні виклики України, нову фіскальну політику України та розвиток зернової логістики. Окрім того, на Зерновому Саміті відбудеться презентація нового банківського інструменту – Механізму банківської гарантії для форвардних зернових контрактів.

Організатори заходу запропонують зерновій спільноті особливий формат заходу, де нема місця нудним презентаціям чи пустопорожнім дискусіям. Зокрема, з кожним окремим очільником міністерств та відомств буде проведено публічне інтерв’ю із інтерактивним залученням учасників Зернового Саміту. Також запланована стратегічна дискусія перших осіб найбільших зернових компаній в Україні. Формат заходу дасть змогу не лише познайомитись з ексклюзивним баченням лідерів думок зернового ринку, які задають вектор перспектив, але і безпосередньо долучитись до формування майбутнього галузі.

Серед учасників Зернового Саміту організатори очікують зустріти виробників та постачальників зерна, трейдерів та експортерів зерна, представників логістичних та сюрвеєрських компаній, банківські установи та фінансові компанії, виробників та постачальників сільськогосподарської техніки та обладнання та інші компанії, що так чи інакше працюють в зерновій галузі та спільнотою в тій чи іншій формі. Окрім того, на Зерновий Саміт запрошені міжнародні партнери та імпортери українського зерна.

Ми переконані, що участь у Зерновому Саміті – це можливість долучитися до формування майбутнього зернової галузі, поставити запитання та отримати відповіді від ключових стейкхолдерів ринку, які визначають вектор розвитку галузі на найближчий рік та середню перспективу.

Встигни стати партнером чи зареєструватись та оплатити участь в головній події року по вигідній ціні.

Більше деталей та реєстрація на саміт за посиланням: www.summit.uga.ua

Питання участі та партнерства: Людмила Каплун, inbox@uga.ua

Питання медіа-партнерства та акредитація: Тарас Микитин, tmykytyn@uga.ua

Довідково

Українська Зернова Асоціація (УЗА) – це об’єднання виробників, переробників та найбільших експортерів зерна, які щорічно експортують близько 90% української зернової продукції. У 2020 році Україна експортувала зернових на суму $9,4 млрд.

Основною метою діяльності УЗА є сприяння формуванню та розвитку загальнонаціонального ринку зерна в Україні, а також, створення необхідних організаційних, економічних, правових та соціальних умов в інтересах розвитку бізнесових структур ринку зерна в Україні.

 

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2023.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту