Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА в Стокгольмі ознайомила шведів зі станом аграрної галузі та експорту в умовах війни

Назад до всіх новин

Президент УЗА Микола Горбачьов 9 лютого 2024 року взяв участь в Стокгольмі в круглому столі присвяченому аграрній галузі України в умовах війни.

Дискусія була організована Стокгольмським центром східноєвропейських студій в Шведському університеті оборони/Інституті зовнішніх справ.

Участь в дискусії взяли представники загаданого Стокгольмського центру східноєвропейських студій (SCEEUS), Збройних сил Швеції, університету Уппсали, Міністерства сільських територій та сільського господарства Швеції, Шведського аграрного університету.

Президент УЗА ознайомив учасників дискусії з ситуацією в аграрній галузі України, зокрема щодо проблеми замінування українських сільськогосподарських земель, потенціалу виробництва, труднощів логістики експорту та роботи українського зернового коридору в умовах війни.

Стокгольмський центр східноєвропейських студій зазначає, що в умовах повномасштабного вторгнення України, Кремль доволі успішно використовує продовольчу безпеку як інструмент політичного впливу. Це відбувається не тільки на глобальному Півдні, де російські зусилля мають вплив на країни задля дипломатичної гри і формування вигідної росії реакції на війну проти України.

В своєму звіті «Продовольство, мінеральні добрива та глобальний вплив» Стокгольмський центр східноєвропейських студій пропонує шлях як Заходу ефективно протидіяти російському впливу.

Звісно, шведи розуміють, що війна росії проти України має найбільший вплив як інструмент маніпуляції росії продовольчою безпекою.

Президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов просто не міг не виступити на одному з найважливіших галузевих заходів в Стокгольмі – щорічній шведській конференції «Дні кормової та зернової галузі 2024», на якій обговорювалися питання забезпечення стабільності ланцюга постачання «від поля до столу».

Традиційно Микола Горбачьов презентував учасникам конференції роботу зернової галузі України та її потенціал. Зокрема, він розповів про те як розвивалося виробництво зерна до і після війни, які перешкоди стоять на шляху нарощування експорту з України, щоби задовольнити зрослий попит та як українці дають собі раду в дуже складних обставинах війни. Він наголосив, що 6 млн га українських сільськогосподарських земель забруднені мінами та вибуховими речовинами та потребують розмінування на яке бракує як техніки, так і людських ресурсів.

Також Президент УЗА зустрівся з міністром інфраструктури Швеції Андреасом Карлсоном.

 

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту