Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА проводить опитування стосовно втрат та збитків аграріїв через війну

Назад до всіх новин

Українська зернова асоціація за підтримки ФАО та ЄБРР проводить обґрунтоване опитування щодо втрат сільськогосподарських підприємств від війни. Мова йде про втрати від руйнування об’єктів нерухомості, виробничих приміщень, втрати засобів виробництва, продукції, недоотриманий прибуток, втрат робочих місць, інше.

Зокрема, опитувальник поділений на кілька напрямів: елеваторні потужності, портові потужності, засоби виробництва, продукція, недоотриманий прибуток, людські ресурси, посівні та земельні ресурси.

Таким чином, опитувальник охоплює фактично усі сфери завданої шкоди, що могли спричинити військова агресія росії проти України.

Україні вкрай важливо провести оцінку таких втрат, особливо в аграрній сфері, щоб наші партнери могли розробити відповідні дієві програми допомоги нашим учасникам ринку. Адже йдеться не тільки про поточні втрати, але й перспективу відновлення аграрного виробництва та продовольчої безпеки як України, так і світу. Так, результати опитування ляжуть в основу напрацювання механізму відшкодування завданих збитків та втрат аграріям.

УЗА також закликає партнерів приєднуватись до проекту збору даних щодо визначення обсягів відшкодування та компенсацій аграрному ринку України та поширити цю інформацію та анкету.

Аграрії, які зазнали втрат від війни, можуть заповнити відповідну анкету, сформовану УЗА та партнерами:  https://forms.gle/noqMfjswghNcGWZNA

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту