Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Спрощений вихід на ринки та модернізація інфраструктури. Що передбачає для агро безпекова угода України та Польщ

Назад до всіх новин

8 липня президент України Володимир Зеленський під час візиту до Варшави підписав із прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском угоду про співробітництво у сфері безпеки. Документ також перебачає співробітництво країн в економічній сфері та модернізацію інфраструктури.

Учасники визнають необхідність подальшої співпраці щодо модернізації прикордонної інфраструктури, пов’язаної з ветеринарним та фітосанітарним контролем. Це відбуватиметься через прозору реалізацію проєктів, що фінансуються наданим Польщею кредитом на умовах пов’язаної допомоги, а також тісну координацію митниць та прикордонних служб, йдеться в угоді.

Також сторони зосередяться на модернізації сполучень — широкої та вузької колій — на прикордонних переходах, розвитку інфраструктури перевантажувального терміналу на залізничній лінії № 65, а також у районі м. Хелм і Медика.

«Україна погоджується, що спрощені та прискорені процедури мають бути запроваджені, щоб також полегшити вихід польських компаній на український ринок. Це має охоплювати прискорені процедури отримання ліцензій, дозволів та реєстрації, що дасть змогу польським підприємцям швидко та ефективно забезпечити свою присутність», — йдеться в документі.

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту