Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Логістика Дунаєм може працювати ще ефективніше

Назад до всіх новин

Логістика через порти Дунаю зараз дорожча в плані залізниці й доставки автотранспортом порівняно з глибоководними портами Одещини.

Про це заявив директор із взаємодії з органами влади компанії «НІБУЛОН» Михайло Різак.

«Це додаткові 250 км автошляхів і 200 км залізниці від глибоководних портів Великої Одеси, що робить порти річки Дунай не менше ніж на 5 $/т дорожчими за глибоководні порти станом на травень 2024 року. Зменшити ці витрати, що позитивно вплине на рівень закупівельних цін для фермерів, можна завдяки кільком чинникам», — цитує його слова пресслужба компанії.

На думку Різака, логістика Дунаєм може працювати ще ефективніше завдяки введенню спеціального тарифу на перевезення від «Укрзалізниці» (умовна 1 грн з Чорноморська до Дунаю і назад у ланцюгу доставки), що підтримає конкурентність портів Дунаю порівняно з глибоководними портами Великої Одеси.

Другим чинником експерт назвав допомогу донорів у наданні вагонів і причепів для річкових портів Дніпра та Південного Бугу, що дасть змогу зменшити вартість логістики під час перевезення збіжжя від заблокованих річкових терміналів до найближчої залізничної станції і далі залізницею до Дунаю.

«У випадку «НІБУЛОНу» це додаткові 250 вагонів та 80 причепів для 9 заблокованих річкових портів компанії», — підсумував він.

Зазначається, що від серпня 2023 року, коли «НІБУЛОН» отримав перші вагони-хопери, ними уже перевезено майже 73 тис.  т українського зерна для забезпечення світової продовольчої безпеки. Очікується, що один причеп напрацьовуватиме до 140 тис. т/км на місяць.

https://agroportal.ua

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту