Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Зміна типу акціонерного товариства «Укрзалізниці» може кардинально змінити підхід до її роботи - думка

Назад до думок експертів

Зміна типу акціонерного товариства «Укрзалізниці» не така вже й формальна, як стверджує керівництво компанії, і має ряд підводних каменів. Таку думку ІА «АПК-Інформ» висловив заступник директора з логістики компанії «ТД «Дельта Вілмар» Валерій Ткачов.

Так, на думку експерта, дане рішення, в першу чергу, відіб’ється на прозорості роботи УЗ. Зокрема, зі зміною правового статусу компанія буде зобов’язана розкривати набагато менше інформації. Одночасно з цим знизиться можливість впливу на її роботу, а також ступінь соціальної відповідальності. Крім того, керівник буде обиратися не на конкурсній основі, а «просто кишеньковий ставленик буде призначатися Кабміном».

«Компанія буде менше піддаватися аудиторським перевіркам і менше звітувати перед населенням. Думаю, «Укрзалізниця» продовжить агресивну політику щодо підвищення вартості залізничних тарифів для вантажних перевезень, для цього у неї будуть повністю розв’язані руки. При цьому існує надія, що зі зміною правового статусу, УЗ зможе більш ефективно почати вирішувати свої головні проблеми: корупційні схеми при закупівлі та розподілі рухомого складу; зажадати від державних органів (місцевих і центральних) компенсацію за збиткові пасажирські перевезення або підняти вартість пасажирських перевезень для населення, не озираючись на політичну кон’юнктуру … Дане рішення кардинально змінює підхід в роботі компанії. Наслідки змін типу акціонерного товариства УЗ можуть принести як позитивні, так і негативні наслідки, і в цьому контексті дуже важливо хто буде очолювати компанію і який стратегічний план буде реалізовувати компанія», – підсумував В. Ткачов.

https://www.apk-inform.com

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту