Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Залучення німецьких фахівців до реформування вітчизняної залізниці принесе додаткові якісні рішення, - думка

Назад до думок експертів

Залучення німецьких фахівців до реформування української залізниці, зокрема, «Укрзалізниці» принесе додаткові якісні рішення.

Про це AgroTimes повідомив в. о. виконавчого директора Української зернової асоціації (УЗА) Сергій Іващенко.

За його словами, згідно з підписаним меморандумом, Україна залучає спеціалістів німецького залізничного оператора Deutsche Bahn як консультантів для покращення ситуації на «Укрзалізниці», враховуючи досвід та знання німецького гіганта.

«Ми, як об’єднання міжнародних та вітчизняних зерновиків, дуже добре розуміємо користь від знань та досвіду інших країн у подоланні проблем. Ба більше, транспортна модель Німеччини та України схожі, відтак нам дійсно будуть дуже корисні поради державної компанії Deutsche Bahn», – зазначив Сергій Іващенко.

На його думку, Deutsche Bahn заощадить Україні час та кошти, якщо буде займатися, в першу чергу, політикою оновлення ресурсів УЗ, що наразі є найбільшою проблемою в роботі українського монополіста.

Він також повідомив, що наразі створено відповідну робочу групу із залученням представників українського уряду та бізнес спільноти, що, власне, і визначить «точки дотику» німецької та українських компаній.

«УЗА, як зацікавлена сторона у реформуванні УЗ та покращенні перевезень зерна, також долучиться до відповідних обговорень», – повідомив Сергій Іващенко.

https://agrotimes.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту