Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

З якими результатами зустрічають 2019 рік та проводжають 2018 рік обласні фітолабораторії в частині визначення якості насіння

Назад до думок експертів

З початку року надійшло на перевірку всього: 106,7 тис.т насіння ярихта озимих культур, з них перевірено насіння 106,3 тис.т, з яких встановлено кондиційного 101,2 тис.т, некондиційного насіння 5,1 тис.т.

Водночас з початку року надійшло на перевірку 47,9 тис.т ярихкультур, з них перевірено насіння 47,5 тис.т, з яких встановлено кондиційного 44,0 тис.т, некондиційного насіння 3,5 тис.т.

Аналіз озимих культур по визначенню посівних якостей розпочато з 01.07.2018 р.

Станом на 26.12.2018 р. надійшло на перевірку 58,8 тис.т озимих культур, з них перевірено 58,8 тис.т, з яких встановлено кондиційного насіння 57,2 тис.т, некондиційного насіння 1,6 тис.т.

 

 

Необхідно відзначити активну роботу фітосанітарних лабораторій Запорізької Житомирської, Вінницької, Луганської, Волинської, Донецької, Полтавської Львівської, Сумської, Рівненської, Чернівецької, Івано-Франківської, Чернігівської, Черкаської, Миколаївської, Кіровоградської, Тернопільської, Хмельницької та Закарпатської областей, які перевірили найбільше насіння.

 

Водночас, взагалі не проводилася робота з аналізування озимих культурах у Київській та Харківській. По перевірці ярих культур відсутня робота у Київській та Херсонській областях.

http://www.consumer.gov.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту