Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Які труднощі трапляються на елеваторах при впровадженні системи НАССР

Назад до думок експертів

З вересня 2018 року всі елеватори України мали впровадити систему забезпечення безпечності харчових продуктів НАССР, а Держспоживслужба – розпочати перевірки на предмет дотримання ними вимог законодавства.

Втім, за інформацією Мінагрополітики, навіть півроку потому жодне зернозберігальне підприємство не відзвітувало про запуск в себе  НАССР, а контролюючий орган нікого з цього приводу так і не перевірив.

Водночас не можна сказати, що елеваторники нехтують  вимогами щодо безпечності зернових і олійних, які вони доробляють та зберігають. Однак сама система НАССР виявилася надто складною, щоб розібратися в ній і розробити й провести на підприємствах всі ті заходи, які вона передбачає.

З якими труднощами найчастіше стикаються на елеваторах при впровадженні системи НАССР і які переваги вони отримають з її запуском?

Про це на конференції «Елеватор Плюс», яку журнал The Ukrainian Farmer проводе 20-21 березня в Києві, розповість радник президента Української зернової асоціації з харчової та кормової безпеки Вадим Турянчик.

Детальніше про конференцію тут.

AgroTimes

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту