Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА: Зернові компанії готові розвивати річкову логістику, але чекають закону

Назад до думок експертів

Якщо річковий транспорт забезпечить перевозку хоча б 10 млн т зерна, це буде рятівною сходинкою для «Укрзалізниці».

Таку думку висловив в.о. виконавчого директора Української зернової асоціації Сергій Іващенко під час Smart Agro Business Forum.

«20 років тому Україна була досить розвинена в плані річкового транспорту, зараз перевозимо близько 2 млн т. зерна, і в основному це лише одна відома компанія», — говорить експерт. 

Також він додає, що інтерес до річкового транспорту є в багатьох зернових компаній, але щоб почати працювати в цьому напрямку потрібен закон. 

«27 лютого розглядався у Верховній Раді законопроект з цього питання, але обидва варіанти відправлено на доопрацювання. Тому спочатку дочекаємося закону, тоді будемо розвивати річку», — сказав Сергій Іващенко.

http://agroportal.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Асоціація виробників,
переробників та експортерів зерна
, 1997-2025.
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів
посилання на Українську зернову асоціацію обов'язкове.
При використанні в інтернет обов'язкове так само
гіперпосилання на https://uga.ua Розробка сайту