Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Увага фейк! ТОВ СП «НІБУЛОН» не має жодного відношення до російської компанії ООО «НИБУЛОН»

Назад до думок експертів

Офіційно повідомляємо, що ТОВ СП «НІБУЛОН» не має на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств.

Протягом 28 років діяльності компанія «НІБУЛОН» розвиває свій бізнес сумлінно, прозоро та виключно в правовому полі. Ми – успішна компанія, яка заслужила на високу довіру першокласних європейських банків, іноземних фінансових інститутів і партнерів. «НІБУЛОН» співпрацює з багатьма міжнародними фінансовими установами, серед яких ЄБРР, ЄІБ, MФК, і провідними західними банками.

Бажаючи на рівні з транснаціональними компаніями інвестувати в економіку України кредитні ресурси першокласних західних банків, ми у 2004 році, маючи індивідуальну ліцензію Національного банку України на здійснення інвестиції за кордон, відкрили свою дочірню компанію у Нідерландах, а через 2 роки – у Швейцарії. Таким чином, на сьогодні ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє корпоративними правами лише двох юридичних осіб-нерезидентів, які були утворені за чітким дотриманням вимог як українського законодавства, так і законодавства країн, у яких були зареєстровані ці юридичні особи (Швейцарія, Нідерланди).

Корпоративними правами будь-яких інших юридичних осіб-нерезидентів, зокрема юридичної особи ООО «НИБУЛОН», ГРН 1165050052848, РФ (назва юридичної особи вказана російською мовою, посилання у фейсбук: https://www.facebook.com/Нибулон-106316034063279/), товариство не володіє ані безпосередньо, ані опосередковано.

Дочірні підприємства компанії також не володіють ані безпосередньо, ані опосередковано корпоративними правами будь-яких юридичних осіб-резидентів РФ, зокрема вищевказаної юридичної особи ООО «НИБУЛОН».

Наша компанія взагалі не планує відкривати підприємства в інших країнах світу, окрім Єгипту, про що ми повідомляли раніше.

З огляду на все вищезазначене, така ситуація виглядає, як спроба дискредитації компанії «НІБУЛОН» і її генерального директора Олексія Вадатурського у відповідальний для нашої країни час. Нагадаємо, що минулого року О. О. Вадатурського та ТОВ СП «НІБУЛОН» було включено до санкційних переліківфізичних та юридичних осіб, щодо яких введені спеціальні економічні заходи на території Росії. Наша компанія не веде ніяких торговельних відносин з російськими та іншими компаніями пострадянських країн, починаючи з середини 90-х років.

 Це не перший випадок, коли хтось прикривається авторитетом або намагається скористатися чесним іменем нашої компанії:

http://nibulon.com/news/novini-kompanii/dosit-spekulyuvati-imenem-nibulona.html

http://www.nibulon.com/news/novini-kompanii/oberezhno-dviinik-oficiine-povidomlennya-onovleno.html

Тож просимо всіх бути уважними. Щоб вас не ввели в оману, спершу зателефонуйте до офісу нашої компанії та уточніть, чи той саме «НІБУЛОН».  Звертаємося до всіх із проханням повідомляти про випадки використання імені компанії шахраями в корисних цілях або з метою очорнити наше ім’я.

http://www.nibulon.com

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту