Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Укрзалізниця управляє інвестиційною привабливістю українського зерна у регіональному розрізі

Назад до думок експертів

Сьогодні склалася ситуація, коли АТ “Укрзалізниця” управляє інвестиційною привабливістю українського зерна у регіональному розрізі, і це неправильно. Про це зазначив Президент Української Зернової Асоціації Микола Горбачьов, повідомляє Дзеркало тижня.

Завдання держави формувати політику так, щоб залізниця як державний монополіст узгоджувала свої дії з Міністерством економіки, щоб можна було розширити інфраструктурні можливості по всіх регіонах. Українська зернова асоціація, зі свого боку, розпочала роботу з “Укрзалізницею” для того, щоб зіставити можливості залізниці з регіонами, де вирощується зерно. Державно-приватне партнерство могло б частково розв’язати проблему з доїздом від малодіяльних станцій, якби приватному бізнесу дозволили оперувати локомотивною тягою за аналогією з тим, як він ефективно вирішив проблему нестачі зерновозів, яких у країні нині налічується близько 25 тис, – зазначив він.

З іншого боку, повідомив Горбачьов, УЗА запропонувала “Укрзалізниці” дати карту станцій, які вона вважає малодіяльними, але які потенційно можуть стати маршрутними.

Бізнес може там побудувати потужні нові технологічні елеватори. Це наше завдання —— допомогти бізнесу вирішити інфраструктурні та логістичні проблеми з доставкою зерна. Зважаючи на великий потенціал збільшення виробництва зерна та олійних культур, інвестиції в нові елеваторні об’єкти даватимуть гарну віддачу та коротку окупність за рахунок високої оборотності нових елеваторів. Для інвесторів зараз неоране поле в цьому секторі, – додав він.

За словами Президента УЗА, ті компанії, які першими відгукнуться на дефіцит інфраструктури зберігання та логістичної інфраструктури, зможуть і надалі зростати на ринку.

Україна ж без проблем зможе зберегти і навіть посилити свої позиції на світовому ринку.

railinsider.com.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту