Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Україна цьогоріч збільшить виручку, незважаючи на менший врожай

Назад до думок експертів

Україна у 2018/19 маркетинговому році отримає більше валютної виручки від експорту зерна через зростання цін на світових ринках. Про це заявив президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов під час підписання меморандуму між учасниками зернового ринку та Міністерством аграрної політики і продовольства.

“Із впевненістю можна сказати, що незважаючи на зменшення експорту (яке закладене в меморандумі) виручка, яку отримає країна від експорту пшениці в цьому сезоні, буде в грошовому виразі вищою, ніж у попередньому сезоні, незалежно навіть від того, що в тоннажі ця цифра може змінюватися”, – сказав він.

Президент УЗА зазначив, що “цьому сприяє зростання цін на міжнародному ринку”.

Меморандум про взаєморозуміння на 2018/19 маркетинговий рік 10 серпня підписали учасники зернового ринку і Міністерство аграрної політики та продовольства України. До меморандуму закладено обмеження експорту продовольчої пшениці на рівні 8 млн тонн, що на 2,5 млн тонн менше, ніж торік. Підписаний меморандум також встановлює об’єм експорту фуражної пшениці на рівні 8 млн тонн. До меморандуму також закладений об’єм внутрішнього ринку продовольчої пшениці на рівні 5 млн тонн.

https://agronews.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту