Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

У яких областях рентабельно будувати елеватори – Олександр Лавринчук

Назад до думок експертів

Північні області України нарощують обсяги вирощування зернових та стають привабливими в плані розвитку елеваторного бізнесу.

Про можливі тенденції в розвитку елеваторного бізнесу розповів голова громадської спілки «Асоціація елеваторів України» Олександр Лавринчук під час форуму «Елеватор-2020», передає кореспондент Landlord.

Серед потенційно привабливих областей він назвав Чернігівську, Сумську, Житомирську, Рівненську та Львівську. На думку фахівця, саме північні області демонструють зростання показників вирощування, тоді як південні показують гарну динаміку розвитку портових потужностей. 

Олександр Лавринчук нагадав, що за роки незалежності обсяги зерна, що його зберігають на елеваторах, зросла до 70%, тоді як в 90-ті роки цифра становила від 30% в середньому по СРСР до 38% у Казахстані, який був лідером по кількості елеваторів.

Говорячи про перспективи елеваторного бізнесу, Олександр Лавринчук зазначив, що на подальший розвиток галузі впливатимуть такі чинники: запуск ринку землі та переформатування уряду. Причому ключове значення має другий фактор, бо саме від державної фінансової підтримки великою мірою залежатиме подальший розвиток аграрної галузі.

Олександр Лавринчук сподівається, що з відкриттям ринку прийдуть інвестиції, але коментує цю перспективу як спірне питання. 

https://landlord.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту