Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Топ-5 змін у перевезенні зернових залізницею

Назад до думок експертів

Через збільшення врожайності зернових, збільшується і навантаження на залізницю. Але «Укрзалізниця» впроваджує новітні підходи в роботі. Ряд заходів мають зменшити крадіжки, збільшити кількість перевезень та в цілому вирішити деякі логістичні проблеми у перевезенні зернових.

Запуск дронів

«Укрзалізниця» впроваджує проект UZ Air Guard, що передбачає контроль рухомого складу та інфраструктури за допомогою дронів. В рамках проекту здійснюватиметься відеоспостереження з повітря на 68 полігонах, де за статистикою відбувається близько 95% крадіжок.

На кожен полігон виділятимуть три дрони — два з них для патрулювання, один у резерві на випадок форс-мажорів. В рамках проекту UZ Air Guard буде введена нова посада — «оператор БПЛА», який слідкуватиме за роботою дронів, а також оперативно реагувати на випадки крадіжок.

Як зазначають в УЗ, наразі внаслідок крадіжок майна та елементів інфраструктури підприємство втрачає в середньому 70 млн на рік. А використання безпілотного моніторингу значно зменшить цю позначку.

Закупівля послуг «Укрзалізниці» оптом

Купувати послуги залізничного оператора можна буде оптом.

УЗ планує продавати послуги з вантажних перевезень через електронний аукціон «ProZorro.Продажі». Учасники торгів зможуть купувати послуги УЗ оптом та на кілька місяців вперед.

Як стверджує прес-служба «Укрзалізниці», підприємство продаватиме послуги перевезення вантажів за фіксованою ціною. Таким чином, якщо покупець придбає «абонемент», то матиме фіксовану ціну на весь період.

Також повідомляється, якщо покупець придбав послуги з перевезення через систему «ProZorro.Продажі», а УЗ не виконає зобов’язання — оператор сплатить штраф.

Економія та подвоєння швидкості із тепловозами General Electric

23-го лютого 2018-го року Україна підписала пакет документів про довгострокову співпрацю з General Electric.

У лютому 2019-го «Укрзалізниця» отримала останні 5 локомотивів і таким чином має загалом 30 нових локомотивів. Тепловози економлять паливо на 26% та у 2,5 рази швидше доставляють вантажі. Наразі 22 тепловози курсують на маршрутах «Федорівка – комиш – Зоря» та «Долинська-Миколаїв».

Тепловози General Electric у середньому за добу можуть проїхати 651 км, що у 2,5 рази швидше за середньодобовий пробіг українських тепловозів.

Укрзалізниця здає в оренду вагони та зерновози через ProZorro

Наприкінці грудня 2018-го року «Укрзалізниця» розпочала проводити аукціони зі здачі в оренду вагонів. Так, на аукціоні ProZorro орендували 2 562 вантажні вагони. З них 1087 хопер-зерновозів та 1457 напіввагони. Новий підхід наддасть клієнтам ряд переваг: відсутність хабарів, гарантовану доставку у зазначений термін, відсутність «додаткових» платежів. І знову ж таки, у разі затримки чи зриву термінів УЗ буде сплачувати штрафи.

Посмотреть изображение в Твиттере

провели 1179 успішних електронних аукціонів та розпродали права на перевезення в 2 562 вагонах !

Приватні залізничні оператори зможуть конкурувати з УЗ на аукціоні

Після того, як УЗ розпочали здавати вагони в оренду через аукціон ProZorro, до цієї ініціативи долучилися і приватні залізничні оператори.

Компанія «Промвагонтранс», що має 400 зерновози, виставила на аукціон 5 приватних вагонів. Ціна вагону вантажопідйомністю 70,5 т об’ємом 116 кубометрів — 3200 грн. Дія тендерної пропозиції поширюється на Львівську й Південно-Західну залізниці. Серед станцій призначення – лише портові (крім станції Чорноморськ-порт, Чорноморськ-порт експорт) та станції республіки Білорусь, Польщі, Угорщини та Румунії.

Таким чином, приватний бізнес має змогу конкурувати із державним підприємством, а фермери матимуть більше можливостей для перевезення зернових.

Раніше повідомлялося, що для нарощення вагонного парку та модернізації підприємства УЗ потребує $6 млрд.

https://landlord.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту