Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Рязанцев: Яка пропускна здатність Одеської залізниці не скажу, бо не знаю

Назад до думок експертів

Директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев розповів, що Пропускна здатність Одеської залізниці — це державна таємниця, яка йому не відома. Про це він заявив, відповідаючи на питання журналіста Rail.insider щодо пропускної здатності Одеської залізниці під час Бізнес конференції Старий VS Новий елеватор. ” Пропускна здатність залізниці до сьогоднішнього моменту є державна таємниця. Насправді. Тому пропускну здатність я Вам не скажу, тому ще не знаю. Мені її теж не сказали” – віджартувався у відповідь на запитання журналіста пан Рязанцев.

Проте Рязанцев уточнив, що на залізниці наразі знаходиться в навантаженому стані на 122 поїзди більше ніж перебувало в цей же період часу рік тому.

“Тобто збільшення кількості зерновозів призвело до того, що ми маємо на сьогодні в навантаженому стані на мережі на 122 склади по 54 вагони більше, якщо брати в кількості вагонів…” – зазначив він.

Також на конференції Рязанцев відповів на запитання представників бізнесу, стосовно транспортного колапсу на залізній дорозі.

“Тут питання де ми створюємо цей транспортний колапс? Ми його створюємо на Одеській залізниці або ж створюємо ми його хаотично навантажуючи по всім іншим дорогам без урахування того що може реально пропустити портова інфраструктура?” – відзначив Рязанцев.

Детальніше дивіться у відео:

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту