Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Потенціал України 140 млн т зерна – Леонід Козаченко

Назад до думок експертів

Президент УАК Леонід Козаченко прогнозує, що в найближчі рік-два Україна зможе виробляти до 122 млн тонн зернових та олійних культур. Потенціал країни він оцінює в 130-140 млн тонн.

Про потенціал виробництва зерна в Україні президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко розповів під час форуму «Елеватор-2020», передає кореспондент Landlord.

Леонід Козаченко наголосив, що приблизно через рік-два  Україна досягне показника у 100 млн тонн зернових та олійних (за 2019 рік цей показник сягнув 98 млн тонн). На його думку, якщо скорелювати урожайність  зерна до рівня США, Україна (за цей же час) зможе мати приблизно 122 млн тонн.

– Я впевнений, що в нас буде врожайність краща, ніж у американців і європейців. Чому? Тому що Україна унікальна тим, що в нас 28 % світових чорноземів. Україна унікальна погодно-кліматичними умовами… Повірте, немає кращих умов для цього, ніж у нас, – підкреслив Леонід Козаченко.

Він вважає, що потенціал України – це 130-140 млн тонн зернових та олійних на рік.

– Що для цього потрібно? Потрібно 75-80 мільярдів доларів інвестицій на найближчі 10-15 років і мудра політика держави, – підсумував він.

Леонід Козаченко також зазначив, що Україна нарощує обсяги виробництва зерна, навіть незважючи на те, що понад 15% сільгоспземлі залишилися в анексованому Криму та і Східній Україні.

Як раніше повідомив Landlord на форумі «Елеватор-2020», Президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов назвав елеватори трендом та порадив агробізнесу вкладати в інфраструктуру.

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту