Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Портові термінали України здатні впоратися із 66 млн т – Віталій Галич

Назад до думок експертів

Пропускна здатність портових терміналів на сьогодні виросла до 66 млн т, при цьому показник експорту 2018-2019 МР становив 49 млн т. Таким чином, портові термінали справляться із збільшенням обсягів врожайності та ростом експорту.

Про перспективи перевалки зерна комерційний директор групи компаній «Зернова Столиця» Віталій Галич розповів під час форуму «Елеватор-2020», передає кореспондент Landlord.

– На сьогодні ми говоримо, що маємо профіцит не лише елеваторів, але й терміналів. Є підстави стверджувати, що українські портові термінали справляться із обсягами зернових, зернобобових та олійних культур, що постійно зростають. Протягом останніх років ми спостерігаємо цю динаміку зростання, – прокоментував Галич.

Експерт зауважив, що анексія Криму та втрата контролю над східними територіями України фактично не показала різкого зниження статистичних показників. Динаміка постійного росту обсягів зернових, експорту зберігається упродовж кількох років. Віталій Галич на доказ своїх слів нагадав статистичні дані, починаючи  з 2002-2003 МР.

Щодо кількісних прогнозів, то віталій Галич погоджується із тим, що динаміка росту буде збережена.  На його думку, потенціал експорту може відчутно зростати, адже на сьогодні експерти вже говорять про обсяги врожаїв до 98 млн т. 

Віталій Галич зазначив, що нині наявні портові термінали забезпечують обсяги та якість транспортування. За його словами, сучасні транспортні системи повністю задовольняють потреби. Йдеться про конвеєри закритого типу, що забезпечують швидкість транспортування та виключають ризики іскроутворення.

Landlord раніше повідомляв про те, що Держреєстр запускає нову послугу – онлайн моніторинг кількості зерна в елеваторах.

https://landlord.ua

 

Інші думки

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2023.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту