Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

ОСНОВА НАШОЇ ЕКСПОРТНОЇ СТРАТЕГІЇ – ЦЕ ПЕРЕДБАЧУВАНІСТЬ, - ТАРАС КАЧКА

Назад до думок експертів

4 червня заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка взяв участь у дискусійній панелі в рамках проведення міжнародної галузевої конференції «GRAIN UKRAINE 2021», під час якої розповів про ключові принципи, які лежать в основі експортної стратегії України. Участь у  заході взяли представники Держпродспоживслужби, аграрних компаній та асоціацій.

«В експортній стратегії України головне не нові географічні пріоритети, а якість роботи. В торговій політиці все відбувається достатньо повільно, але планомірно, так як і на ринку зернових. Важливо розуміти, що зерновий ринок це не ринок «сьогодні на сьогодні», а «сьогодні на 10 років уперед». Я бачу, що і в Уряді, і в бізнесі це розуміння є», – зауважив Тарас Качка.

Заступник Міністр зазначив, що Мінекономіки продовжує працювати з європейськими експертами щодо оновлення Угоди з Євросоюзом, в тому числі її торгової частини. Передбачається, що до Саміту Україна-ЄС, який має відбутися в жовтні цього року, вже буде оновлена тарифна частина.

Тарас Качка наголосив, що при плануванні експортної стратегії потрібно враховувати питання якості та органічності продукції, з точки зору роботи лабораторій, фітосанітарного контролю, а також розвитку логістики всередині країни та ефективної роботи з трейдерами.

«Минулі два маркетингові роки були наповнені великими ваганнями з приводу продовольчої безпеки в середині країни. Але ми пройшли цей час без будь-яких обмежень. Якщо ми хочемо бути ефективними, розбудовувати якісний ринок з точки зору якості зерна, довіри до нього, вміння його зберігати і продавати, то нашою головною стратегією має бути передбачуваність», – підкреслив Тарас Качка.

Довідково:

Конференція GRAIN UKRAINE – міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку, керівників українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, а також технологічних трендсеттерів в агросфері. Тут обговорюються останні тренди аграрного ринку, а також розвиток стійких бізнес-моделей і впровадження технологічних агроінновацій.

https://www.me.gov.ua

 

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту