Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ЩОДО «АГРОІНВЕСТГРУП»

Назад до думок експертів

Ми, Українська Зернова Асоціація (надалі – УЗА) – об’єднання виробників, переробників та експортерів зерна, що створена в 1997 році, члени якого щорічно експортують близько 90% українського зерна та продуктів його переробки у більш ніж 120 країн світу. Основною метою діяльності УЗА є сприяння формуванню та розвитку загальнонаціонального ринку зерна в Україні, а також, утворенню необхідних організаційних, економічних, правових та соціальних умов в інтересах розвитку бізнесових структур ринку зерна в Україні.

УЗА вкрай занепокоєна ситуацією, що склалась на зерновому ринку у зв’язку з розслідуванням по факту розкрадання майна посадовими особами компанії «Агроінвестгруп». За попередньою інформацією, перелік ошуканих контрагентів дуже різний – від українських до міжнародних компаній, від невеликих виробників до великих експортерів чи банків, а сума збитків сягає 80-120 млн доларів.

Даний випадок на зерновому ринку України, на щастя, є поодиноким, але вже сколихнув не лише вітчизняний зерновий бізнес, а і міжнародні ринки. Очевидно, український ринок буде ще довго оговтуватись від наслідків таких злочинних дій окремого учасника ринку.

УЗА засуджує будь-які шахрайські дії та завжди виступає за прозорий, добросовісний та легальний бізнес. Саме тому УЗА вимагає негайного розслідування правоохоронними органами даного випадку та невідворотного покарання винних у скоєнні цього злочину.

Окрім того, УЗА звертається до всіх учасників зернового ринку з проханням надати ваші рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення торговельних та комерційних відносин, що склались на українському зерновому ринку. Відповідні ваші пропозиції та рекомендації будуть консолідовані та надіслані всім зацікавленим сторонам з метою унеможливлення в подальшому подібного випадку.

УЗА переконана, що об’єднання зусиль усіх учасників ринку, правоохоронної системи та громадськості покладе край будь-яким махінаціям недобросовісних учасників ринку та забезпечить прозорість, законність та економічну стабільність зерновому ринку України.

Ваші пропозиції та рекомендації просимо надсилати на електронну адресу: inbox@uga.ua. У разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатись до Генеральної дирекції УЗА за телефонами +380444923967; +380444923968

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту