Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Нова інтерактивна карта показує зміни клімату в будь-якій точці світу

Назад до думок експертів

За даними sciencedaily, у американському Унівеситеті Цинциннаті створили карту, що дає змогу спостерігати за кліматичними змінами, які відбуваються в усьому світі.

Карта, яку створив професор географії Томаш Степінскі вміщує дані за 50 років, що були зареєстровані на 50 000 міжнародних метеорологічних станціях.

Науковець зауважує: «Карта демонструє зміни клімату з часом, а також кліматичну різноманітність. Ця концепція є потужною і може надихнути велику кількість досліджень».

Для цього проекту, Степінскі об’єднався з польським дослідником Павелом Нетцелем. Використовуючи щомісячні записи у відкритій базі даних WorldClim, вони розробили візуальний спосіб для дослідників вивчати закономірності та мінливість клімату з плином часу та практично в будь-якій точці світу.

Карта, що називається ClimateEx, також дозволяє побпчити, які частини світу з часом найрадикальніше змінилися. Вона демонструє, що тропіки навколо екватора зазнали великих змін. Степінський сказав, що це пов’язано не зі змінами температури, а з місячними опадами.

«Коли люди думають про зміну клімату, вони думають про температуру: глобальне потепління», — сказав він. «Але клімат має багато компонентів, включаючи опади. Люди часто розглядають температуру та опади окремо, однак наша математична модель включає в себе обидва фактори».

Нецель зазначив, що карта особливо корисна при порівнянні та контрастності не пов’язаних або географічно віддалених місць, оскільки з місяця до місяця погода може сильно відрізнятися залежно від сезону.

Ознайомитись з картою можна за цим посиланням: http://sil.uc.edu/webapps/climateex/

https://superagronom.com

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту