Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Нарада з обговорення шляхів вирішення проблемних питань щодо перевезень зерна та олійних культур, продуктів їх переробки та цукру залізничним транспортом

Назад до думок експертів

У перерві між засіданнями Верховної Ради України, народні депутати України – члени аграрного Комітету разом з Головою комітету з питань промислової політики та підприємництва Галасюком Віктором Валерійовичем та Головою Комітету з питань транспорту Дубневичем Ярославом Васильовичем провели нараду з обговорення шляхів вирішення проблемних питань щодо перевезень зерна та олійних культур, продуктів їх переробки та цукру залізничним транспортом.

Серед присутніх були заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Шеремета Віктор Васильович та інші представники відомства, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства інфраструктури України, Держпродспоживслужби, Національної академії аграрних наук України, керівництво Американської торговельної палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації, Асоціації “Укроліяпром”, Всеукраїнської Аграрної Ради, Асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”, Української Зернової Асоціації, Насіннєвої асоціації України, Союзу хіміків України та товаровиробників аграрної сфери тощо.

Про такий формат наради, учасники наради домовилися під час зустрічі в минулу п’ятницю. Сьогодні мали можливість обговорити напрацьовані народними депутатами аграрного комітету шляхи вирішення порушеного питання, заслухали представників з транспортного Комітету та промислової політики. Як зазначають учасники наради,через наявність системних проблем із логістичною складовою, експорт вантажів аграрних сільськогосподарських культур та продукції їх переробки у цьому та наступних роках може бути зірвано. Зокрема, на сьогодні спостерігається гострий дефіцит залізничної тяги та низький коефіцієнт оборотності зерновозів. Учасники заходу також наголошували на необхідності забезпечення передбачуваності державної політики щодо підвищення тарифів на залізничні перевезення зерна та олійних культур, продуктів їх переробки та цукру. Разом з цим, обговоривши й інші проблеми та пропозиції, ми вирішили на протязі декількох днів опрацювати всю інформацію, узгоджені пропозиції оформити у вигляді звернення до Прем’єр-міністра України (інформувати Президента України) за підписом трьох керівників парламентських комітетів (аграрного, транспортного і промислової політики та підприємництва) та народних депутатів України, а також керівників асоціацій товаровиробників. Мета – проведення розширеної наради під головуванням Прем’єр-міністра України, за участю Міністерства інфраструктури України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Антимонопольного комітету України, ПАТ “Укрзалізниця” та ін., де вирішити питання покращення роботи Укрзалізниці з метою налагодження логістики не лише аграрних, а й інших промислових товарів!

За матеріалами: http://komagropolit.rada.gov.ua

 

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту