Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

МИКОЛА ГОРБАЧЬОВ: «ПОТРІБЕН ПРОРИВ У СФЕРІ ЛОГІСТИКИ»

Назад до думок експертів

Пропускна здатність експортної логістики на сьогодні ще не достатня для того, аби вивезти все українське збіжжя. Залізниця, а також річкові порти ледве дотягують до половини довоєнних темпів: замість 5-6 млн. т вивозиться 2,2 млн. т зерна на місяць. За перші два тижні липня обсяги перевезень залізницею збільшилася лише на 7%, це близько 70 тис т. Група учасників ринку виступає з ініціативою створення Єдиного центру планування перевезень, який усунув би простої вагонів та черги на кордонах, що підвищило б пропускну здатність на залізниці, як мінімум, на 30% та здешевило вартість перевезень. «Ми хотіли б, щоб така система почала діяти, але для її запровадження треба добра воля «Укрзалізниці» та учасників ринку по той бік кордону. Треба також шукати резерви на інших напрямках логістики. Потрібен прорив у цій сфері…» – говорить Президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов.

 

 

Він сподівається, що ситуацію може також покращити налагодження експортного шляху через гирло Швидке та підвищення пропускної здатності Сулінського каналу. Поки що за добу через гирло проходить лише чотири судна, тоді як у черзі чекають близько 130. Для розв’язання проблеми дефіциту лоцманів з румунського боку  Україна запропонувала своїх провідників. Ця пропозиція на стадії розгляду. Ще одна перепона – недостатня глибина гирла – всього 3,9 м, через це каналом можуть проходити лише судна з тоннажністю до 3 тыс. т, а тому Адміністрація морських портів готується виконувати днопоглиблення.

УЗА з надією сприйняло заяву генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша про те, що буде підписана угода, згідно з якою судна зможуть виходити із Чорноморських портів України.

https://www.zerno-ua.com

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту