Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Микола Горбачьов: падіння перевалки зернових в портах – результат впливу безлічі факторів

Назад до думок експертів

Закінчення 2017/2018 маркетингового рокувідзначилося певним падінням перевалки зернових в українських портах. Згідно зі статистикою, морські порти України з 19 по 25 травня 2018 року здійснили перевалку на експорт 407 тис. тон зернових проти 529 тис. тон тижнем раніше (з урахуванням актуалізації даних), – повідомляє видання «Порти України».

«Тут зіграли роль багато чинників: і падіння євро, і менші плани з експорту в поточному сезоні, і логістика, яка не дала можливості вивезти зерно раніше», – прокоментував президент «Української зернової асоціації» Микола Горбачьов виданню «Порти України».

При цьому експортери очікують чергових складнощів з доставкою залізницею. «На сьогоднішній день елеватори України здатні відвантажувати 715 тис. тон зерна в день, тоді як залізниця здатна перевезти всього 117 тис. тон в день», – нагадує Микола Горбачьов. Таким чином, від «Укрзалізниці» вимагають підвищення ефективності роботи і поповнення парку вагонів-зерновозів. Однак проектом фінансового плану УЗ на 2018 р закупівля вагонів-зерновозів не передбачається.

Нагадаємо, в квітні поточного року «Укрзалізниця» оголосила про ініціативу закрити 177 залізничних станцій для вантажно-розвантажувальних робіт.

https://ports.com.ua/articles/logistika-eksporta-zerna-v-novom-sezone-trendy

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту