Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Михайло Кравченко: Ми є вантажовідправником №1 серед агрокомпаній

Назад до думок експертів

Керівник служби залізничної логістики Kernel головною конкурентною перевагою компанії вважає прагнення до постійного розвитку та готовність допомагати партнерам вирішувати логістичні проблеми

Прагнення до постійного розвитку та готовність допомагати партнерам вирішувати логістичні проблеми зробили Kernel вантажовідправником №1 серед агрокомпаній. Він є безперечним лідером як серед приватних власників вагонів-зерновозів, так і за комплексом послуг. Про це розповів на онлайн-конференції PRO100 AGRO 2020 керівник служби залізничної логістики компанії Kernel Михайло Кравченко.

«У першу чергу такі високі результати — це заслуга команди, яка у постійному режимі контролює рух вагонів. Крім того, ми маємо повністю закритий логістичний ланцюг — від поля до порту. Тобто ми пропонуємо не тільки послугу, а й конкурентну перевагу. Цього року додалася ще одна перевага — власний «Трансгрейнтермінал» з потужністю обробки 450 вагонів на добу разом з «Трансбалктерміналом», — зазначив він.

Разом з тим, як доповнив фахівець з комерційної діяльності Kernel Михайло Мурін, компанія накопичила колосальний досвід з вирішення всіх проблем при транспортуванні вантажів.

«Наш парк зерновозів наразі становить 3443 одиниці. Контроль руху вагонів у режимі реального часу, мінімізація простою вантажів на сортувальних станціях також є конкурентною перевагою. Крім того, ми надаємо послуги сертифікації та представляємо інтереси замовника на елеваторах», — перелічив пан Мурін переваги співробітництва з Kernel.

Головним є те, що всі логістичні питання під контролем однієї компанії — від подачі вагонів до відвантаження зерна на терміналі та на судно. Компанія готова обговорювати ставки за перевезення на майбутні періоди — до пів року. А своїм завданням бачить укріплення лідерських позицій у сегменті зернових перевезень, надання комплексної послуги та зниження витрат клієнта.

Послуги з транспортно-експедиторського обслуговування:
Михайло Кравченко — 050 329 04 02
Михайло Мурін — 050 415 19 00

Джерело: трансляція онлайн-конференції PRO100 AGRO 2020

https://landlord.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту