Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Літня засуха завдала значної шкоди посівам в США – The Washington Post

Назад до думок експертів

Кукурудза, пшениця та інші сільськогосподарські рослини посохли в рік різких наслідків зміни клімату.

Це був поганий рік для кукурудзи, томатів та багатьох інших посівів в США, пише американське видання The Washington Post.

Фермери, аграрні економісти та інші, які оцінюють вегетаційний сезон цього літа, кажуть, що посуха та екстремальна погода завдали шкоди багатьом культурам, фруктам і овочам.  Американська федерація фермерських бюро припускає, що врожайність може знизитися на третину порівняно з минулим роком.

За словами аналітиків Rabobank, який збирає дані про товарні ринки, американська кукурудза на шляху до найнижчого врожаю з часів посухи 2012 року, а цьогорічний урожай червоної озимої пшениці був найменшим з 1963 року. За даними Міністерства сільського господарства США, у Техасі фермери, які займаються вирощуванням бавовни, відмовилися від майже 70 відсотків урожаю, бо він настільки мізерний. Урожай рису в Каліфорнії вдвічі менший за звичайний рік, повідомила галузева група.

Посуха зачепила 40% території США протягом 101 тижня, пересуваючись країною, завдала збитків та болю, заявив метеоролог Міністерства сільського господарства США Бред Ріппі.

«Яра пшениця, тверда пшениця, ячмінь [на північному сході] — в минулому році у них була найнижча врожайність, яку ми бачили з 1980-х років», — сказав Ріппі. «Цього року найбільший вплив зазнали Центральні та Південні Великі рівнини — Небраска на південь через Техас — і цього року постраждали дві великі культури — зернове сорго [в основному використовується на корм тваринам] і бавовна».

У Каліфорнії фермери роблять важкий вибір: відмовитися від полуниці та помідорів, салату та дині, щоб всю воду, яку вони отримують, направити на такі культури, як мигдаль, виноград та оливки, у які вони вклали багаторічні інвестиції, і віддача в яких краща, сказав Ріппі The Wahsington Post.

Попри нещодавні дощі, велика частина західної частини Сполучених Штатів все ще очікує тривалої посухи, сказав Кертіс Ріганті, кліматолог з Національного центру пом’якшення посухи. «Ми спостерігаємо широку екстремальну та виняткову посуху в Центральній долині Каліфорнії, частинах Невади, центральному та південному Орегоні, центральних високих рівнинах, південній Оклахомі та Техасі», — сказав він.

Протягом останніх 30 років щороку в серпні група сільськогосподарських експертів і фермерів-добровольців на Середньому Заході сідає в свої автомобілі і проїжджає колоною по семи штатам, які є базовими для поточних прогнозів USDA щодо річної врожайності.

Міністерство сільського господарства США знизило прогноз кукурудзи минулого місяця через посуху цього літа. Але професійний фермерський тур, який завершився 25 серпня, виявив, що врожайність кукурудзи була навіть гіршою, ніж очікувалося. Інспектори на місцях також виявили, що якість кукурудзи постраждала внаслідок спеки та сухості: качани мають дрібні зерна, а багато з них страждають відсутністю зерна на зовнішньому краї.

В Каліфорнії брак води змушує фермерів відмовлятися від вирощування рису та томатів, а власну воду продати виробникам мигдалю для часткової компенсації своїх збитків. Ба більше, суха і жарка погода змушує фермерів зменшувати поголів’я худоби, яку нема чим годувати.

Все це призведе до зростання цін на овочі, фрукти, яловичину та інші продукти харчування, йдеться в статті.

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту