Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Криклій: Ми повинні робити наближення тарифних класів на перевезення вантажів залізницею

Назад до думок експертів

Міністерство Інфраструктури України працює над можливістю зближення тарифів. Про це в інтерв’ю Ліга.Бізнес розповів профільний міністр Владислав Криклій. Він розповів, що вже у найближчий місяць тарифна комісія міністерства формалізує рішення, яке пізніше буде узгоджуватися з Державною регуляторною службою.

“Ми хочемо ліквідувати привілейованість окремої групи вантажів за рахунок інших, ліквідувати тарифну дискримінацію. Це необхідно робити. Але також необхідно розробляти і впроваджувати авансування зі знижками. Це цікава модель, як в авіаперевезеннях. Купуєте заздалегідь, бронюєте перевезення певного обсягу – отримуєте дисконт. Це зможе вирівняти і тарифну складову” -розповів Криклій.

За словами Криклія, він розуміє, що деяким представникам бізнесу таке рішення може не сподобатися, проте зближення тарифів — правильний крок, адже на думку міністра ситуація коли “однаково зношується інфраструктура, однакове навантаження, а тариф різний” – не є правильною. Криклій також відзначив, що очікує на появу незалежного регулятора тарифів вже цьогоріч. Мовляв, тоді такої проблеми не буде.

“Щоб був в цьому році. Я максимально зацікавлений, щоб в цьому році з’явився незалежний тарифний регулятор, ми прибрали політичну складову і передали визначення тарифів на перевезення на колегіальний орган.Хочемо дотувати перевезення — не проблема. Але робимо це з бюджету, а не шляхом крос-субсидування. Виплатила компанія дивіденди, взяли, визначили на свій розсуд, скільки можемо витратити на соціальні програми, підтримку виробників … Або дотуємо комусь тариф за допомогою бюджету. Але не по-іншому. Зараз що виходить? Просто несправедлива модель” – відзначив міністр.

Нагадаємо, що проти зближення тарифних класів виступили асоціації “Укрцемент” . Виконавчий директор асоціації  Роман Скільський переконаний, що така ініціатива буде надзвичайно шкідливою для цементної галузі.

https://railinsider.com.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту