Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Коментар: Війна за зерно

Назад до думок експертів

Лише Росія несе відповідальність за страждання багатьох людей в усьому світі через зростання цін на продукти харчування, вважає оглядач FAZ Райнер Германн.

Таку поведінку навряд чи можна перевершити в цинізмі. Спочатку Росія блокує українські порти, призупиняє експорт власного зерна, а згодом ще й захоплює запаси України. Кожен окремий крок – це вже додаткове оголошення Росією війни, у даному випадку – продовольчій безпеці багатьох людей. А потім воєначальники у Кремлі ще й нахабно заявляють, що в майбутньому голоді у багатьох країнах винні запроваджені проти РФ санкції. При тому, що експорт зерна з Росії не підпадає під жодні санкції.

Зерно як зброю війни витягли з піхов. І тим самим оголосили черговий раунд війни за зерно. Ціни на зернові зростають в усьому світі, одним країнам загрожують хлібні бунти, іншим – голод. Кремль користується цим загрозливим розвитком подій, шантажуючи Захід: він хоче постачати зерно лише в тому випадку, коли буде знято санкції, які, очевидно, таки сильно б’ють по Росії.

І коли Путін і Лавров з їхніми брехливими жестами хочуть виступити в ролі милосердних благодійників щодо африканських країн, які відчувають особливо сильний вплив того, що відбувається, це зовсім не викликає довіри. Тому що тільки Росія несе відповідальність за страждання багатьох людей. Урешті-решт тим, хто говорив про харчові продукти як про “тиху зброю”, був експрезидент Росії Медведєв.

https://www.dw.com

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту