Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Комахи знищать 200 млн тонн зерна через глобальне потепління

Назад до думок експертів

Глобальне потепління призведе до збільшення кількості шкідників. За даними аналізу вчених університету штату Вашингтон, комахи можуть скоротити врожай зернових на 213 млн тонн, навіть якщо підвищення температури буде обмежене 2 градусами.

Згідно з публікацією науковців у журналі Science, модель показує, що середні втрати урожайності, обумовлені активністю комах, становитимуть 31% для кукурудзи, 19% для рису та 46% для пшениці. За цих умов загальні втрати врожаю складуть відповідно 62, 92 та 59 млн тонн.

Підвищення температури призводить до збільшення кількості комах та їхнього апетиту. Найменше шкоди буде заподіяне рису, оскільки він вирощується в тропіках, які вже забезпечують температуру, близьку до оптимальної для комах.

Збитки можуть бути і більшими, оскільки вчені не враховували такі чинники, як збільшення хвороб рослин, як переносяться комахами або ж втрати після збору врожаю при збереженні зерна. Дослідження також не оцінювало ризиків демографічного вибуху серед комах.

Втрати зернових можуть спричинити значні проблеми для країн, що розвивають. За оцінками Організації Об’єднаних Націй, у 2016 році як мінімум 815 мільйонів людей по всьому світу отримували недостатньо їжі. Кукурудза, рис і пшениця – основні культури для близько 4 мільярдів осіб і становлять приблизно дві третини споживання їжі.

Нагадаємо, що у 2017 році в світі було вироблено близько 2,6 млрд тонн зернових.

https://agronews.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту