Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Експорт зерна з України: Профіцит зерноперевалочних потужностей. Міф чи реальність?

Назад до думок експертів

Оцінка реальності і відповідь на питання і очікування інвесторів і зерно трейдерів – це нове дослідження УкрАгроКонсалт “Україна. Зерноперевалочного потужності в портах».

На зерновому ринку панує думка про існуючий профіцит зерноперевалочних потужностей в морських портах України. Це уявлення відображає бум будівництва і модернізації терміналів, а також зниження цін на фоббінг зерна.

Так, дійсно, зернові термінали дозволяли вивезти рекордні обсяги зерна. Однак потенційному інвестору, трейдеру, втім, будь-якому оператору зернового ринку слід враховувати не тільки теоретичну здатність терміналів відвантажити ту чи іншу кількість зерна, а й комплекс інших факторів. Наприклад, структуру цільових ринків і попит в азіатському регіоні, наявність глибоководних причалів, витрати на дозавантаження на рейді, інтенсивність конкуренції в сегменті фоббінга, і багато іншого.

Сучасне дослідження компанії УкрАгроКонсалт “Україна. Зерноперевалочні потужності в портах» забезпечить потенційним інвесторам додаткову підтримку для власного аналізу ринку і стратегічного розвитку компанії.

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту