Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Для українського аграрного сектору членство в ЄС – це багато можливостей і певні виклики, - Тарас Висоцький

Назад до думок експертів

Для України важливий досвід ЄС щодо сталого розвитку сільськогосподарської галузі. Особливо, в процесі адаптації законодавства до європейських правових норм в агросекторі, перед яким зараз стоїть багато викликів, пов’язаних з повномасштабним вторгненням рф.

Про це у вітальному слові до учасників конференції «Перспективи розвитку сільського господарства в Україні. Як можна досягти успіху в інтеграції до ЄС та сталому відновленні?» наголосив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Захід організовано проєктом «Німецько-Український Агрополітичний Діалог» (АПД).

За словами першого заступника Міністра, Україні треба зрозуміти, якими будуть шляхи розвитку агросектору в процесі євроінтеграції.

«Для українського аграрного сектору членство в ЄС – це багато можливостей, а також  певні виклики. Близько 40% адаптаційних процедур українського законодавства до норм ЄС стосуються агросектору. Крім того, потрібно вирішити низку питань, що існували до повномасштабного вторгнення рф –  ґрунтова ерозія, викиди парникових газів. До яких додалися, на жаль, проблеми із забрудненням та розмінуванням сільськогосподарських земель від воєнних дій», – зазначив Тарас Висоцький.

Він також підкреслив, що попри труднощі українські аграрії подолають ці виклики.

«Українські аграрії своєю щоденною працею показують готовність бути ефективними, адаптуватися до складних умов та відновлювати сільськогосподарський сектор, рухатися вперед з урахуванням європейського досвіду і можливостей співробітництва», – наголосив Тарас Висоцький.

https://minagro.gov.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту