Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Бізнес обговорив можливості Дніпра на Річковому Форумі 2019

Назад до думок експертів

6 березня у Києві відбувся «Річковий Форум 2019», де учасники ринку річкових перевезень обговорили майданчики під будівництво складів, елеваторів, терміналів, проблеми створення і експлуатації річкового флоту та залучення вантажів.

Участь у Форумі окрім 60-ти українських компаній також взяли представники Сhina Harbor Engineering Company, Білоруського річкового пароплавства та Білоруського морського пароплавства.

Партнерами форуму виступили: Українська Зернова Асоціація, Європейська Бізнес Асоціація, Грейн-Трансшипмент. Організатори – видавництво «Порти України» та Food & Agri PR.

Учасники форуму відзначили на річках України декілька ключових трендів: появу нових перевізників, зростання обсягів перевалки зерна та мінеральних добрив, швидкий розвиток річкової інфраструктури, будівництво річкового флоту.

Хто, скільки і чого перевіз на річках України у 2018 році

Проблемним місцем річкових перевезень залишається відсутність Закону про Внутрішні водні шляхи, хронічне недофінансування шлюзів, потреба днопоглиблення, гострий дефіцит флоту та неконкурентні тарифи УЗ на коротке плече в напрямку річкових портів.

Активну участь у форумі окрім безпосередніх операторів річкової інфраструктури взяли представники металургійного сектору (АрселорМіттал, Ferrexpo, Метінвест), а також агросектору та зернотрейдери (Bunge, СOFCO, Сargill, Астарта). Це свідчить про колосальний інтерес до можливостей і перспектив річкових перевезень зі сторони найбільших в Україні вантажовідправників.

Варто зазначити, що в 2018 році по Дніпру було перевезено 9,9 млн тонн вантажів – на 22,4% більше, ніж у 2017-му році та більш як удвічі більше показників 2013-го року. Окрім того компанія НІБУЛОН розпочала перевезення Південним Бугом, де обсяги вантажопотоку склали 850 тис. тонн.

Організатори форуму відзначили спеціальними нагородами компанію «Укррічфлот» за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній, НІБУЛОН – за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній (з урахуванням морських суден), Грейн-Трансшипмент – в номінації «прорив року на ринку річкових перевезень» та компанію «Агровіста» – за значний внесок у розвиток річкових перевезень.

Організатори оголосили, що захід проходитиме щороку на початку березня – напереродні початку річкової навігації в Україні.

https://ports.com.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту