Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Андрій Ярмак: Девальвація нацвалюти в Індії та торговельна війна США з Китаєм – погані новини для українського агроекспорту

Назад до думок експертів

Продовження девальвації національної валюти в Індії та введення США нових тарифів на китайські товари є поганими новинами для українських експортерів агропродукції, вважає економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак.

За словами фахівція ФАО, Індія є найбільшим імпортером української агропродуктції в світі. Це, переважно, соняшникова олія та зернові. Тому девальвація національної валюти ускладнює імпорт.

“Це може негативно вплинути на ціни соняшника та зернових в Україні, хоча, звичайно, є й інші, більш позитивні фактори”,- зазначив Андрій Ярмак на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

В свою чергу, на думку фахівця, торговельна війна з США призведе до втрат та сповільнення економічного зростання в Китаї.

“Це також негативно вплине на розрібну торгівлю в США та в Китаї. Отже, два потужних “мастила” світової економіки трохи підсохнуть.

Крім того, Китай входить в трійку основних ринків збуту агропродукції з України. Тому коли у них проблеми – нам це не дуже вигідно. Здавалося б ми могли б десь замінити США на ринку Китаю, але, поки що, ці перспективи є дуже непевними.

Я б, все-таки, сказав, що це негативні новини для нас. Світ є занадто тісно звязаний торговельними відносинами. У двох з трьох наших найбільших імпортерів чималі проблеми”,- резюмував Андрій Ярмак.

UkraineFood.org

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту