За всіма прогнозами, поточний маркетинговий рік стане для України одним з найвдаліших за обсягами експорту аграрної продукції. Але й це далеко не межа. Експерти чекають значного збільшення поставок української сільськогосподарської продукції на зовнішні ринки та закликають учасників галузі працювати над диверсифікацією ринків збуту, асортименту експортної продукції та компаній-постачальників. Спрогнозувати попит, спланувати майбутній урожай, створити або розширити переробні потужності, оптимізувати (в окремих випадках створити “з нуля”) логістику – це тільки частина завдань, що стоять перед експортерами. А ще: утримати належну якість продукції, пройти процедури сертифікації, забезпечити фінансову безпеку, запобігти ризикам шахрайства та створити репутацію надійного постачальника. Весь цей комплекс питань вирішується в рамках експортних стратегій агропідприємств та компаній-трейдерів. З кожним роком з’являється все більше інструментів, технологій та методів управління експортною діяльністю, але мета при цьому залишається незмінною – отримання максимального прибутку від продажу агропродукції.
Аграрна конференція “Стратегії експорту: трейдинг і логістика 2018” стане майданчиком для обговорення актуальних викликів, що стоять перед українськими експортерами та трейдерами сільгосппродукції, перспектив вітчизняного експорту, а також шляхів розвитку логістики та інфраструктури.
В рамках конференції буде розглянуто наступні питання:
· Поточний стан і перспективи розвитку світового ринку зернових та олійних
· Експорт української агропродукції: реалії та потенціал
· Стратегії виходу на нові ринки – практичні кейси
· Перспективи руху експортних цін. Інструменти зниження цінових ризиків бізнесу при експорті аграрної продукції
· Нові механізми фінансування експортних операцій
· Вимоги до якості зернової та олійної продукції в різних країнах-покупцях: є чого прагнути
· Змішування зерна різних класів на лінійних і портових елеваторах: за і проти
· Реалії вітчизняної логістики: особливий підхід до планування експортних продажів в піковий період
· Проблеми української зернової логістики: збої з наданням та розподілом вагонів посилюються
· Місце українських виробників нішевих і органічних культур на світовому ринку
Другий день конференції буде присвячено питанням виходу української агропродукції на нові ринки збуту. У центрі уваги – Близький Схід, Північна Африка та ринки Азії. Серед спікерів – представники компаній, які зуміли ефективно організувати роботу в названих регіонах.
У учасників конференції буде можливість знайти нових ділових партнерів та встановити корисні контакти. Максимум потрібної інформації, практичний досвід колег, відкриті дискусії та сюрпризи від організаторів – все це чекає Вас на III аграрній конференції “Стратегії експорту: трейдинг і логістика”. Якщо Ви націлені на збільшення прибутковості та ефективності Вашого бізнесу, чекаємо Вас 8-9 лютого 2018 року в Києві.
З питань участі в роботі наших заходів, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся в інформаційно-аналітичну компанію “ПроАгро Груп”:
тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03
e-mail: info@proagro.com.ua, event@proagro.com.ua
сайт конференції: http://www.proagro.com.ua/events/exp2018/
© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua
Розробка сайту
Для реєстрації на сайті зверніться, будь ласка, до адміністрації УЗА admin@uga.ua