Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

II Аграрна IT-конференція

Назад до усіх подій календаря

Бізнес повинен приносити прибуток. Агробізнес — не виключення. Раніше для досягнення цієї цілі аграрію потрібно було оптимізувати та контролювати три основні аспекти: земельний банк, сільськогосподарську техніку та ТМЦ. Цього вистачало, щоб досягти хороших результатів. Але сучасні технології змінили стан справ в сільському господарстві. Сьогодні з’явився ще один аспект, який дозволить впливати на ефективність бізнесу — інформація.

Кожен аграрій може мати доступ до детальних даних щодо метеорологічних умов, стану поля, техніки, руху ТМЦ та іншого. Цієї інформації так багато, що для її збору та систематизації необхідні спеціальні рішення. Окрім того, недостатньо просто зібрати, потрібно проаналізувати інформацію і на основі цього прийняти рішення, які підвищать ефективність агровиробництва. АгроIT — сфера, яка й пропонує інструменти для вирішення таких завдань.

Але як правильно обрати технологію? Як зрозуміти, що саме потрібно для того, щоб агробізнес був успішним? Які IT-рішення будуть марною тратою грошей, а які відразу працюватимуть на ваш бізнес?

Саме вирішенню цих актуальних питань буде присвячено «II Аграрну IT-конференцію». На заході буде правдиво висвітлено реальні цінності технологій: всі недоліки та переваги. І ніяких нудних рекламних презентацій — спікери будуть зосереджені виключно на практичних аспектах технологій:

  • лише реальні кейси та правдиві історії компаній;

  • виступи, в яких буде критичний погляд на технології та об’єктивна оцінка їх розвитку;

  • детально про справжні можливості рішень та чесно про обмеження;

  • поради, як не прогадати з інвестиціями в IT-рішення, на прикладах епічних факапів;

  • динамічні пітчи найбільш перспективних та актуальних рішень у 2019 році.

В рамках конференції будуть як доповіді інтеграторів чи розробників рішень, так і активні дискусії та незручні питання з залу. Головна мета заходу — розібратись, що реально працює.  

Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у конференції. Якщо ви збираєтесь впроваджувати IT-технологію, але не знаєте, яку обрати — вам сюди.

Якщо у вас є негативний досвід використання IT-рішень чи навпаки — крута історія успіху — ви просто зобов’язані ними поділитись.

Якщо ви просто бажаєте поспілкуватись з лідерами ринку та провідними агровиробниками — у вас буде така можливість 28 лютого iHUB, Хрещатик 10, Київ.

З питань участі , партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційно-аналітичної компанії “ПроАгро Груп”:

тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03

e-mail: proagro-inform@ukr.net , info@proagro.com.ua,

сайт події: http://www.proagro.com.ua/events/it2019

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту