Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Grain Ukraine-2023

Назад до усіх подій календаря

Найбільша аграрна конференція з початку війни Grain Ukraine-2023 відбудеться в Києві

30–31 травня в Києві відбудеться найбільша аграрна подія з моменту початку війни в Україні – міжнародна зернова конференція Grain Ukraine. Організатори події – компанія IdeasFirst, група терміналів TIS та зерновий термінал Neptune. Українська зернова асоціація традиційно підтримує проведення події.

Андрій Ставніцер, співвласник Групи терміналів TIS та засновник конференції Grain Ukraine, запрошує титанів аграрного ринку зустрітися та обговорити плани на майбутнє:

“Цього року, мабуть, кожна дитина у світі дізналася, що її улюблені сніданки – з України. До війни це було не так очевидно, а сьогодні ми з вами на передовій продовольчої безпеки планети. Ціна – зависока, але це вже відбулося. І ми можемо перетворити цю біду у можливість. 

Наш голос зараз чутніше, ніж будь-коли, і ми можемо впливати навіть на той хаос, який відбувається зараз у великій геополітиці”.

Головна тема цьогорічної події  “Український аграрний бізнес: розвиток в умовах війни”.

На Grain Ukraine-2023 будуть порушені наступні питання:

  • Як аграрний сектор пристосовується до умов воєнного часу.
  • Які зміни відбуваються в логістичних шляхах.
  • Якими є прогнози щодо продажу українського зерна на основних ринках збуту.
  • Якими є найближчі перспективи інвестицій в глибоку переробку в Україні.
  • Де взяти гроші на виживання та розвиток.

Про актуальність тематики конференції та важливість обговорення майбутнього аграрного сектору говорить президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов:

“Незважаючи на те, що дія Чорноморської зернової ініціативи продовжена на 120 днів наприкінці березня, це не вирішує питання стабільності і прогнозованості ситуації з експортом українського зерна. Зрозуміло, що росія продовжуватиме заважати українському зерну потрапляти на світовий ринок.

Альтернативні маршрути експорту не допоможуть вирішити проблему через значно дорожчу логістику. Тому, поки світове співтовариство не відновить вільне судноплавство в Чорному морі, поведінка росії в Чорному морі загрожуватиме не тільки експорту зерна з України та стійкості нашого зернового сектору, але й створюватиме інші загрози, такі як масова міграція з країн Африки та Азії до ЄС, заворушення та політична нестабільність у всіх цих регіонах. На конференції Grain Ukraine ми зможемо поділитись нашими ідеями та можливими шляхами впровадження більш прогнозованих і злагоджених дій.”

Вперше в рамках Grain Ukraine відбудеться New Food Summit, під час якого експерти будуть обговорювати можливості інвестицій та перспектив розвитку агропереробки під час війни.

Учасників події очікують важливі доповіді і свіжі прогнози від експертів ринку та офіційних осіб, жваві дискусії та обговорення. В рамках конференції заплановано виступи понад 50 спікерів.

Свій приїзд на подію вже підтверджують іноземні спікери та партнери конференції. Кейноут-спікер цьогорічної Grain Ukraine – Джонатан Грейндж (Jonathan Grange), партнер Sunstone Brokers.

Аудиторія конференції: 300+ перших осіб зернового ринку, представників виконавчої та законодавчої влади.

Дізнатися більше та забронювати участь у конференції ви зможете на grain-ukraine.com(поставити посилання з тегом – http://surl.li/fytvq)

Слідкуйте за новинами конференції:

https://www.facebook.com/grainukraine/

https://www.linkedin.com/in/grainukraine/

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту