Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Форум зернопереработчіков-2019

Назад до усіх подій календаря

Асоціація «Борошномели України» і журнал «Зберігання і переробка зерна» оголошують про проведення щорічної спеціалізованої конференції «Форум зернопереработчіков-2019».

Форум відбудеться 3-4 жовтня в м Одеса (Atlantic Garden Resort Hotel). 

Підтримку заходу надають: FAO, EBRD. Партнером заходу виступає компанія ІА «АПК-Інформ».

В даний час борошномельна галузь України перебуває в нестабільному положенні, а картина борошномельного ринку зовсім неоднозначна. Рекордні обсяги експорту українського борошна в 2015-2017 роках змінилися обвалом в 2018/19 МР. Крім того, в останні 10 років спостерігається постійне зниження виробництва і споживання борошна всередині країни.

При цьому за попередні кілька років в борошномельний бізнес України було інвестовано понад 26 млн. Євро, а в перспективі дана сума може зрости ще приблизно на 10 млн. Євро. Також варто відзначити, що в український борошномельний бізнес почали заходити зернотрейдери, які прагнуть диверсифікувати напрямки своєї діяльності.

Разом з тим, за останні роки помітно змінилася географія експорту борошномельної продукції. Так, якщо ще 5-7 років тому відвантаження в основному були орієнтовані на ринки країн Близького Зарубіжжя, то в останні роки українські мірошники активно розвивають нові ринки збуту, зокрема, Близького Сходу і Субсахарной Африки. Також потроху почався повернення втрачених раніше позицій в Південно-Східній Азії (Малайзія, Філіппіни, М’янма).

При цьому азіатські та африканські ринки в даний час є найбільш перспективними для експорту української борошномельної продукції. А втрата деяких ринків, навчила борошномелів не чекати покупця, а вести активну маркетингову роботу по самостійному пошуку покупця і вибудовування правильно налагодженої комерційної складової своєї діяльності, що вже дає певні позитивні результати.

У той же час, головним стримуючим фактором подальшого нарощування експорту українського борошна сьогодні є логістичні проблеми, ім’я яким «Укрзалізниця». Крім того, борошномельні підприємства, з огляду на свої обмежені технічних і фінансових можливостей не можуть сконцентрувати в портах обсяги борошна для відвантаження великотоннажних партій (10-12 тис.тонн).

Не менш динамічно розвивається і вітчизняне виробництво круп та пластівців, про що свідчать, як щорічно ростуть обсяги виробництва і експорту даної продукції, так і впевнене нарощування виробничих потужностей в Україні.

У будь-якому випадку, можна констатувати, що вітчизняна зернопереробна галузь України продовжує своє досить активний розвиток. Це, в свою чергу, дозволяє сподіватися не тільки на повернення втрачених позицій, але і на істотне розширення присутності української продукції на світових ринках борошна і круп.

Докладний аналіз поточної ситуації в зернопереробної галузі України, а також перспективи її подальшого розвитку в існуючих реаліях ведення бізнесу є основними завданнями Форуму зернопереработчіков-2019.

ГОЛОВНІ ТЕМИ ФОРУМУ

 • Перспективні напрямки переробки зернової продукції та торгівлі
 • Світовий ринок борошна і хліба
 • Презентація стратегії розвитку борошномельної промисловості України до 2024 року
 • Глибока переробка зерна
 • Виробництво альтернативних видів борошна із зернових і бобових культур
 • Кооперація борошномелів з виробниками зерна, хлібобулочних і кондитерських виробів
 • Перспективи виробництва борошняних виробів в Україні
 • Аналіз ринків збуту замороженого хліба і напівфабрикатів
 • Потенціал ринку круп та пластівців
 • Перспективи експорту борошномельної та круп’яної продукції в США
 • Робота борошномельних підприємств в умовах скасування стандартів на методики визначення якості зерна та продуктів його переробки
 • SMART технології в зернопереробної галузі
 • Техніко-технологічні аспекти в борошномельно-круп’яної галузі

Більш детальна інформація про умови участі та програму

РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ

З питань участі, спонсорства, виступи з доповіддю звертайтеся до оргкомітету конференції:

Святослав Ткаченко, керівник оргкомітету

+380633577359, +380562320795

zerno2@apk-inform.com

Анна Танська, член оргкомітету

+38095-533-43-23, +38 0562 32-15-95, (вн. 130)

grain@apk-inform.com

 

 

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту