Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Агротитани зустрічаються на Grain Ukraine-2019

Назад до усіх подій календаря

IV Міжнародна зернова конференція Grain Ukraine цього року відбудеться 24-25 травня і відкриє “аграрний тиждень” в Одесі. Свою участь в Grain Ukraine 2019 вже підтвердили ключові гравці ринку. Організатори очікують на події понад 400 учасників зернового ринку з 10 країн.

“Подія має статус найатмосфернішої аграрної тусовки року, на якій можна в неформальній обстановці обговорювати всі ключові питання. Недаремно девіз події – “Аграрні титани зустрічаються тут” “, – говорить голова оргкомітету Grain Ukraine Ірина Бондаренко.

Програма цього року присвячена перспективам чорноморського зерна в зв’язку з торговими війнами. Учасники обговорять глобальні тренди світового ринку зерна, драйвери зростання торгівлі зерном Чорноморського регіону і прогнози на сезон.

Серед офіційних осіб та експертів конференції – Ольга Трофімцева, в. о. міністра аграрної політики і продовольства України, Андрій Ставніцер, генеральний директор компанії ТІС, Микола Горбачов, президент Української зернової асоціації, Іван Мірошниченко, народний депутат України, член парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, Іванна Доріченко, керуючий директор TRADAIDE & lt, Владислава Рутицька, віце-президент SigmaBleyzer в Україні, віце-президент AgroGeneration, Олексій Пархомчук, інвестиційний директор в фонді для країн, що розвиваються IFU, Андрій Длігач, генеральний директор групи компаній Advanter Group, Валерій Ткачов, заступник директора з логістики компанії Wilmar International, Дмитро Мотузко, комерційний директор АТК, Богдан Кривицький, заступник генерального директора з інновацій ІМК, Світлана Малиш, аналітик чорноморського сільськогосподарського ринку Refinitiv, Микола Мірошниченко, заступник директора з логістики Kernel, Міріам Морат, старший економічний аналітик International Grains Council, Енцо Мерлуцці, аналітик Avere Commodities SA, Хазем Сакер, старший трейдер Promising International Trading Co. DMCC і багато інших.

Акцент цього року – експертні круглі столи, які дозволяють зібрати різні точки зору і обговорити актуальні питання. Так, під час торгової панелі експерти поговорять про перспективи українського зерна на основних ринках збуту (Євросоюз, Африка, Азіатський регіон) і обговорять, за рахунок чого Україна може вигравати конкуренцію з іншими гравцями Чорноморського регіону.

Інфраструктурна панель буде присвячена аналізу транспортної стратегії України та перспективам появи нових інфраструктурних проектів, орієнтованих на вирішення транспортних проблем на ринку зерна.

Під час аграрної панелі відбудеться дискусія, присвячена ключових питань аграрної стратегії Україна 2020.

І, нарешті, учасники фінансової панелі будуть говорити про найбільш значимі фінансові проекти, а також про перспективи фінансування гравців аграрного ринку.

25 травня відбудеться візит на новий зерновий термінал MV Cargo. У березні термінал MV Cargo, працюючи в тестовому режимі, перевалив свій перший мільйон тонн зернових. Гостям Grain Ukraine продемонструють новітнє обладнання і передові потужності найбільшого за останні роки інвестиційного проекту в агросекторі України.

Одна з родзинок конференції – насичене неформальне спілкування. У цьому році організатори готують Big Agrarian Party з провокаційною назвою «What happens at Grain Ukraine stays at Grain Ukraine». Хедлайнер вечірки – гурт ТНМК.

Зареєструватися на Grain Ukraine можна тут grain-ukraine.com

Детальну інформацію про умови участі, ви можете отримати в оргкомітеті конференції:

Яна Рачкован, менеджер відділу по роботі з клієнтами 044-362-59-14

Організатор – група компаній ТІС, співорганізатор – компанія IdeasFirst. Рrimary sponsor – компанія GSI.

Конференція Grain Ukraine – міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку, керівників українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, а також технологічних трендсеттеров в агросфері. Тут обговорюються останні тренди аграрного ринку, а також розвиток стійких бізнес-моделей і впровадження технологічних агроінновацій.

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту