Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

2-й щорічний Український агропромисловий і продовольчий форум

Назад до усіх подій календаря

28 травня в готелі Mainport в Роттердамі за офіційної підтримки Посольства України в Нідерландах та Українсько-нідерландської спільної ділової ради відбудеться 2-й щорічний Український агропромисловий і продовольчий форум.

Натисніть тут, щоб переглянути програму цього року і зареєструватися за тарифом раннього бронювання.

Україна і Нідерланди є природними партнерами в агробізнесі як дві провідні світові аграрні держави, і це відбивається в обсягах торгівлі з 2018 року, причому Нідерланди є найбільшим імпортером української продукції в ЄС, а Україна імпортує рекордні обсяги з Нідерландів.

У травні минулого року в Амстердамі більше 120 топ керівників агробізнесу, в рівній мірі з України, Нідерландів та сусідніх країн, зібралися на продуктивний день нетворкінгу і обміну інформацією, що призвело до встановлення численних нових ділових зв’язків, і ми з нетерпінням очікуємо подальшого розвитку цієї платформи в поточному році.

Ми раді повідомити, що Ольга Трофімцева, виконуючий обов’язки міністра аграрної політики і продовольства України, вже погодилася знову очолити делегацію від України і буде супроводжена такими авторитетними особами, як Олексій Павленко, колишній аграрний міністр і діючий голова Українсько-нідерландської спільної ділової ради, а також Його Високоповажність Всеволод Ченцов, посол України в Королівстві Нідерланди.

До них долучиться експертна група, яка займеться такими ключовими питаннями, як торгівля, логістика та інфраструктура, фінансування, agtech, зростання ринків та експорту, динаміка торгівлі та інвестицій, органічне виробництво і просування вгору по ланцюжку створення вартості.

Найближчим часом ми оголосимо про подальші підтвердження участі цікавих спікерів, а також ключових спонсорів і партнерів Форуму.

Приєднуйтеся до нас у Роттердамі в кінці травня для участі в події, що обіцяє в черговий раз стати інформаційною і продуктивною зустріччю представників двох провідних світових гравців агробізнесу.

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту