Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

ОЦІНКА БАЛАНСУ ПОПИТУ І ПРОПОЗИЦІЇ ЗЕРНА НА 2017/2018 МАРКЕТИНГОВИЙ РІК

Назад до всіх балансів

За липневими оцінками експертів зернового ринку, збір зернових культур у поточному сезоні очікується на рівні 61,1 млн. тонн, в тому числі пшениці – 24,3 млн. тонн, ячменю – 7,7 млн. тонн, кукурудзи – 26,8 млн. тонн.

З урахуванням залишків зерна на початок маркетингового періоду (8,0 млн. тонн) та очікуваного імпорту (0,2 млн. тонн) загальна пропозиція зерна на ринку у поточному сезоні оцінена у 69,3 млн. тонн.

Попит внутрішнього ринку у зерні очікується на рівні 22,9 млн. тонн. При цьому на продовольчі потреби передбачено спрямувати 5,7 млн. тонн зерна (у тому числі 4,7 млн. тонн продовольчої пшениці). Споживання хліба і хлібопродуктів на одну особу у цьому маркетинговому році очікується на рівні 101,0 кг на рік у перерахунку на борошно, що відповідає раціональній нормі. Потреба у фуражному зерні оцінена у 12,2 млн. тонн зерна, на посівні цілі під урожай 2018 року передбачено 2,6 млн. тонн насіння.

При повному забезпеченні внутрішньої потреби та формуванні перехідних запасів на кінець маркетингового року на рівні достатньому для гарантування продовольчої безпеки (4,7 млн. тонн, або 20% відсотків від середньорічного внутрішнього споживання), можливий для експорту ресурс оцінено у 41,7 млн. тонн[2], із нього: пшениці − 13,3 млн. тонн, ячменю − 4,9 млн. тонн, кукурудзи − 23,5 млн. тонн.

_____________________________

[1] при складанні балансу зерна прийнято, що маркетинговий період для всіх видів зернових культур – це період з 1 липня по 30 червня;

у статтях балансу  враховано обсяги продуктів переробки зернових культур (борошно, крупи, хлібобулочні вироби тощо) у перерахунку на основний продукт;

[2] у міру надходження оперативної інформації  про хід збирання врожаю показники прогнозного  балансу можуть бути скореговані.

http://edclub.com.ua/analityka/ocinka-balansu-popytu-i-propozyciyi-zerna-na-20172018-marketyngovyy-rik

Ще баланси

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту